Plastyka laserowa powiek górnych

Synonimy: laserowa korekcja powiek górnych, blefaroplastyka laserowa powieki górnej, lifting powiek górnych laserem więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka laserowa powiek górnych - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Plastyka powiek jest bardzo popularnym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Istnieją dwa podstawowe sposoby jej przeprowadzenia: metoda operacyjna oraz metoda laserowa. Obydwie metody mogą mieć odniesienie zarówno do powiek dolnych, jak i górnych. Metoda laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, charakteryzującym się szybkim okresem rekonwalescencji. Jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Polega na wycięciu nadmiaru skóry, które w przypadku powiek górnych wykonuje się na wysokości załamka skóry. Użycie lasera skutkuje natychmiastowym zamykaniem się naczyń, więc jest to metoda bezkrwawa. Poprawę wyglądu skóry można zobaczyć jest już po kilku dniach.a optymalny efekt widoczny jest po 3-6 miesiącach.  

Laserowa blepharoplastyka powiek górnych w Polsce

W Poznaniu korektę laserową powiek górnych można przeprowadzić w klinice Derma Solutions Medycyna Estetyczna & Dermatologia. Jest to ośrodek specjalizujący się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Do zabiegu plastyki laserowej powiek górnych wykorzystuje się tu laser FRx – CO2, który pozwala na bardzo precyzyjne jego wykonanie. Po zabiegu napina on skórę, ponieważ działa obkurczająco na włókna kolagenowe w niej zawarte. Zabieg korekty laserowej powiek górnych z użyciem lasera Frx w tej klinice trwa od ok. 20 – 60 minut, a efekty utrzymują się od kilku do kilkunastu lat.

Centrum Dermatologii Laserowej EPI-CENTRUM to klinika mająca swoją siedzibę w Warszawie. W swojej ofercie ma zabiegi plastyki powiek górnych i dolnych metodami operacyjnymi oraz laserowymi. Do metod laserowych zalicza się tu trzy różne rodzaje zabiegów: pełna ablacja laserem CO2, zabieg laserem frakcyjnym CO2 oraz zabieg laserem frakcyjnym Mosaic. W klinice tej można wykonać również inne zabiegi na powieki, m.in.: zabiegi zmniejszające zmarszczki z użyciem toksyny botulinowej lub kwasu hialunorowego oraz zabieg Infini RF (termolifting mikroigłowy).

W Szczecinie zabieg laserowej plastyki powiek górnych wykonać można w Klinice Zawodny ESTETIC. Ośrodek ten posiada certyfikat przyznawany przez Okręgową Radę Lekarską w Szczecinie. Oprócz korekty powiek z użyciem lasera (frakcyjnego CO2 lub Mosaic) można tu również wykonać zabieg Ulthera. Jest to innowacyjny typ zabiegów oparty na zasadzie działania ultradźwięków, które w efekcie prowadzą do uzyskania liftingu skóry. 

Porównanie cen zabiegu korekty laserowej powiek górnych z użyciem lasera w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik
Za zabieg plastyki powiek górnych z użyciem lasera frakcyjnego w klinice Tooting Medical Centre w Londynie (Wielka Brytania) trzeba zapłacić ok. 250 funtów (ok.1 500 zł), natomiast koszt tego samego zabiegu w Warszawie to ok 600 zł.

Plastyka laserowa powiek górnych - ceny w różnych miastach

 • Kraków od 800 zł do 2 990 zł
 • Warszawa od 800 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 2 800 zł
 • Katowice od 3 290 zł
 • Zielona Góra od 4 500 zł do 5 000 zł
 • Gliwice od 1 200 zł
 • Kowale od 2 000 zł
 • Międzyzdroje od 3 000 zł
 • Siedlce od 2 000 zł
 • Łaziska Górne od 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka laserowa powiek górnych jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, okulisty i chirurga plastycznego.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska