Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Platinum Wygląd zewnętrzny Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Wnętrza, wystrój Platinum Kadra Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Gabinet zabiegowy Platinum Gabinet zabiegowy Platinum Gabinet zabiegowy Platinum Gabinet zabiegowy Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Platinum Kadra Platinum Zabieg, operacja Platinum Gabinet zabiegowy Platinum Kadra Platinum Kadra Platinum Aparatura, sprzęt zabiegowy Platinum Aparatura, sprzęt zabiegowy Platinum Kadra Platinum Kadra Platinum Kadra Platinum Kadra Platinum Wnętrza, wystrój Platinum Wnętrza, wystrój Platinum Udogodnienia dla pacjentów Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Recepcja, poczekalnia Platinum Wnętrza, wystrój Platinum Wygląd zewnętrzny Platinum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Platinum Logo Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii estetycznej

Informacje ogólne o Platinum

Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum jest nowoczesną, doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną, która za cel stawia sobie świadczenie usług najwyższej jakości w przystępnych cenach. Wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny oraz sprawdzone materiały stanowią gwarancję skuteczności leczenia, a nowoczesne, przestronne wnętrza zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym, przeprowadzamy także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej, resekcje i hemisekcje, dłutowanie oraz chirurgiczne usunięcie zęba. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii, w tym leczenie endodontyczne osób z zapaleniem miazgi zębowej, zabiegi stomatologii estetycznej (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) i zachowawczej (leczenie skutków próchnicy i profilaktyka przeciwpróchnicowa). Przeprowadzamy nowoczesne wybielanie zębów systemem BYWHITE, a kształt uzębienia poprawiamy przy pomocy licówek pełnoceramicznych. W naszej ofercie znajduje się również leczenie ortodontyczne Pacjentów w każdym wieku.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów, dlatego nasi lekarze systematycznie podnoszą swoją wiedzę i kwalifikację poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Ogromną wagę przywiązujemy do wdrażania nowoczesnych metod leczenia, które są możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu stomatologicznego. Na wyposażeniu naszej kliniki znajduje się m.in. mikroskop stomatologiczny i najnowszej generacji EndoPilot Comfort Plus niemieckiej firmy Schlumbohm, wykorzystywany podczas opracowywania i wypełniania kanałów zęba. W trakcie leczenia dentystycznego wykorzystujemy także możliwości diagnostyki radiologicznej, co pozwala na znaczną oszczędność czasu Pacjenta i przeprowadzenie całości leczenia w jednym miejscu. Ponieważ zależy nam na komforcie Pacjentów, nowoczesne i skuteczne leczenie stomatologiczne łączymy z ciepłą, przyjazną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klientów kliniki. Nasi lekarze zawsze indywidualnie dobierają metody leczenia do potrzeb i wymagań Pacjentów, a w trakcie wizyt szczegółowo objaśniają przebieg poszczególnych procedur i cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom Pacjentów, systematycznie nabywamy nowe urządzenia. Wyposażyliśmy klinikę w zaawansowaną technologicznie aparaturę umożliwiającą uzupełnianie braków w uzębieniu w ciągu niespełna dwóch godzin – na miejscu, w trakcie jednej wizyty w gabinecie. Posiadamy system CEREC, przeznaczony do projektowania i wykonywania prac protetycznych wysokiej jakości. Dzięki niemu wykonujemy idealnie dobrane licówki, korony i mosty, a także uzupełnienia typu Inlay i Onlay. Odbudowa protetyczna w systemie CEREC jest dedykowana pacjentom, dla których priorytetem jest estetyka i precyzja prac przy jednoczesnej oszczędności czasu.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy w pełni świadomi faktu, że nowoczesne i bezpieczne zabiegi stomatologiczne możliwe są tylko z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, który umożliwia skuteczną diagnostykę oraz leczenie. Nowoczesne urządzenia stomatologiczne gwarantują bezpieczeństwo Pacjenta w trakcie zabiegu oraz wysoki komfort pracy lekarza, pozwalają także na osiągnięcie doskonałych i trwałych efektów. Dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w wysokiej jakości sprzęt medyczny, w tym:

 • System CEREC – opracowany przez ekspertów Uniwersytetu w Zurychu komputerowy system do celów protetycznych. Jest przeznaczony do projektowania oraz wykonywania  licówek,koron i mostów pełnoceramicznych charakteryzujących się niezmiernie wysoką estetyką. To jedyny na świecie system CAD/CAD umożliwiający uzupełnienie ubytków w uzębieniu w trakcie jednej wizyty w gabinecie. Jego zaawansowana technologia pozwala na rezygnację z tradycyjnych wycisków na rzecz wirtualnych – pole protetyczne jest skanowane przy użyciu skanera wewnątrzustnego Omnicam 3D. Uzyskany obraz (włącznie z obrazem zębów przeciwstawnych bądź sąsiednich) jest zapisywany w komputerze, następnie stomatolog oraz technik/ceramista projektuje kształt zęba. Uzupełnienie protetyczne jest wykonane o wiele bardziej precyzyjnie niż przy standardowej procedurze dzięki 30-krotnemu powiększeniu. Po uzyskaniu akceptacji parametrów (dokonanej zarówno przez stomatologa, jak i Pacjenta) w ciągu 6-10 minut frezarka wycina uzupełnienie z ceramicznego bloczku, po czym świeżo wykonana praca protetyczna jest dostosowywana do zgryzu Pacjenta. Na ostatnim etapie, po umiejętnym wycięciu oraz dobraniu kształtu i koloru zęba, uzupełnienie jest cementowane w ustach Pacjenta.
 • Komfortowe unity stomatologiczne – wszystkie zabiegi stomatologiczne przeprowadzane są na nowoczesnych, regulowanych unitach stomatologicznych renomowanych firm, które są gwarancją komfortu Pacjenta oraz ergonomii pracy lekarza.
 • Mikroskop stomatologiczny – na wyposażeniu kliniki znajduje się nowoczesny mikroskop stomatologiczny niemieckiej firmy Karl Kaps, który znacznie zwiększa widoczność pola zabiegowego w trakcie leczenia oraz zapewnia jego właściwe oświetlenie. Zastosowanie mikroskopu podczas leczenia stomatologicznego pozwala dentyście na precyzyjne przeprowadzenie nawet bardzo skomplikowanych zabiegów, które bez tego typu sprzętu nie byłyby możliwe. Mikroskop stomatologiczny znajduje zastosowanie przede wszystkim w trakcie leczenia endodontycznego, gdyż pozwala na bardziej precyzyjną pracę w obrębie kanałów korzeniowych, stosuje się go również w zabiegach mikrochirurgii (resekcje korzeni, usunięcie złamanego narzędzia z kanału zęba).
 • Kamera wewnątrzustna – wykorzystanie kamery w trakcie leczenia stomatologicznego znacznie ułatwia lekarzowi prace, a jednocześnie pozwala Pacjentowi na obserwację zabiegu, dając mu poczucie bezpieczeństwa.
 • System wybielający BYWHITE – nowoczesny system do gabinetowego wybielania zębów, pozwalający na osiągnięcie spektakularnych efektów w trakcie jednej wizyty – syetam pozwala na rozjaśnienie powierzschni szkliwa o 5-14 odcieni w skali Vita. Gabinetowe wybielanie zębów metodą BYWHITE jest całkowicie bezpieczne, a efekty utrzymują się przez okres nawet dwóch lat od zabiegu.
 • EndoPilot Comfort Plus – najnowocześniejsze urządzenie niemieckiej firmy Schlumbohm, służące do opracowywania i wypełniania kanałów zęba w czasie leczenia endodontycznego. Endo Pilot to pierwszy tego typu sprzęt, który w jednym urządzeniu łączy endometr, mikrosilnik endodontyczny, pistolet do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką oraz plugger. Zapewnia nieocenioną pomoc w trakcie leczenia kanałowego, pozwalając na szybki i precyzyjny pomiar długości kanału korzeniowego dzięki nowoczesnej i szybkiej technologii mikroprocesorowej. Sprawne i bezpieczne opracowywanie kanałów możliwe jest dzięki kontrolowanej prędkości silnika.
 • System obrazowania komputerowego DIGORA – precyzyjną diagnostykę radiologiczną w trakcie leczenia stomatologicznego zapewnia nam najnowocześniejszy system obrazowania komputerowego o najwyższych parametrach technicznych. Urządzenie charakteryzuje się emitowaniem minimalnej dawki promieni RTG, niższej o 90% niż w tradycyjnej technologii, przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu. Zastosowanie systemu DIGORA umożliwia przeprowadzenie symulacji wszczepu implantologicznego, pozwala także oceniać gęstość kości wyrostka zębodołowego oraz ułatwia mierzenie rzeczywistej długości kanałów podczas leczenia endodontycznego.
 • Cyfrowy aparat panoramiczny VATECH – nowoczesne urządzenie wykorzystywane w diagnostyce stomatologicznej, pozwalające na minimalizację dawki promieniowania rentgenowskiego, potrzebnej do wykonania zdjęcia. Zdjęcia panoramiczne z wykorzystaniem aparatu VATECH wykonujemy w celu diagnozowania ognisk zapalnych oraz zmian chorobowych w obrębie kości szczęki, a także podczas planowania kompleksowego leczenia stomatologicznego oraz leczenia impantologicznego.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie Pacjentów są dla nas równie istotne, co skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt Pacjenta w klinice przebiegał w przyjemnej atmosferze, pełnej zrozumienia i zaufania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości wyposażyliśmy naszą placówkę w szereg udogodnień:

 • Nowoczesna klinika – Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum mieści się w nowoczesnym, komfortowym budynku, spełniającym wszystkie standardy dla tego typu obiektów.
 • Komfortowe gabinety – zabiegi stomatologiczne w Akademii Platinum przeprowadzane są w nowoczesnych, przestronnych i doskonale wyposażonych gabinetach.
 • Przestronna poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przestronnej, jasnej poczekalni z dostępem do najnowszej prasy.
 • Miły i kompetentny personel – zależy nam na budowaniu trwałej relacji z Pacjentami, dlatego nasz personel zawsze chętnie odpowiada na Państwa pytania, omawia metody leczenia i tłumaczy niejasności. Metodę leczenia dobieramy indywidualnie do potrzeb Pacjenta, na względzie mając przede wszystkim jego zdrowie.
 • Kompleksowa opieka stomatologiczna – naszym atutem jest szeroki zakres zabiegów stomatologicznych, dzięki czemu Pacjenci oszczędzają cenny czas. W jednym miejscu przeprowadzamy leczenie próchnicy, leczenie endodontyczne i ortodontyczne, w naszej ofercie znajdują się także prace protetyczne oraz skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. W razie konieczności przeprowadzenia diagnostyki radiologicznej dysponujemy nowoczesnym sprzętem RTG.
 • Bezpłatne znieczulenie – komfort Pacjenta ma dla nas znaczenie priorytetowe, zależy nam także na tym, by wizyta w gabinecie stomatologicznym nie kojarzyła się z bólem. Dlatego naszym Pacjentom oferujemy bezpłatne znieczulenie przed zabiegiem, dzięki czemu leczenie stomatologiczne jest bezbolesne i bezstresowe.
 • Bezpłatny przegląd stanu uzębienia – Pacjenci naszej Kliniki mogą skorzystać z bezpłatnego przeglądu stanu uzębienia, który stanowi podstawę do ustalenia indywidualnego planu leczenia stomatologicznego.
 • Gwarancja na leczenie implantologiczne – leczenie implantologiczne w naszej placówce objęte jest gwarancją: w przypadku odrzucenia przez organizm implantu z przyczyn niezależnych od pacjenta, zabieg powtarzany jest bezpłatnie.
 • Atrakcyjne promocje – w nasze klinice regularnie organizujemy atrakcyjne promocje dla Pacjentów, pozwalające skorzystać z leczenia i zabiegów stomatologicznych w obniżonych cenach.
 • Stała zniżka dla emerytów i rencistów – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów oferujemy stałą, 10-procentową zniżkę na leczenie zębów oraz protezy akrylowe dla wszystkich emerytów i rencistów.
 • Leczenie na raty – jesteśmy świadomi faktu, że leczenie stomatologiczne dla wielu Pacjentów stanowi znaczne obciążenie budżetu, dlatego w naszej klinice możliwe jest skorzystanie z atrakcyjnego, niskooprocentowanego kredytu finansującego kurację stomatologiczną. Wszystkie formalności, począwszy od złożenia wniosku kredytowego aż po podpisanie umowy, można dopełnić w trakcie jednej wizyty w klinice.
 • Organizacja pobytu – na życzenie Pacjenta przeprowadzamy kompleksową organizację pobytu we Wrocławiu, obejmującą transport z i na lotnisko, rezerwację wybranego przez Pacjenta hotelu oraz informację o bieżących imprezach kulturalnych. Pacjenci mają także możliwość skorzystania z całodniowej opieki naszego pracownika.
 • Dla pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami zagranicznymi, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Platinum

Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum jest placówką, która na pierwszym miejscu stawia zdrowie Pacjenta, dlatego wszystkie zabiegi przeprowadzamy z maksymalną starannością, wykorzystując w trakcie pracy nowoczesny sprzęt medyczny oraz materiały najwyższej jakości. Naszym niewątpliwym atutem jest szeroki zakres przeprowadzanych zabiegów stomatologicznych, dzięki czemu oszczędzamy cenny czas Pacjenta i zapewniamy mu całość leczenia w jednym miejscu. Zależ nam na komforcie Pacjentów, dlatego – oprócz fachowej wiedzy oraz kompleksowej pomocy w zakresie stomatologii – oferujemy im także przyjazną, budzącą zaufanie atmosferę, budowaną przez uprzejmy i uśmiechnięty personel.

Dumą naszej kliniki są osiągnięcia naszych lekarzy: zarówno dr Bernatek, jak i dr Warchlewski ukończyli prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie, obaj mają też na swoim koncie kilkaset udanych zabiegów implantacji, co stanowi potwierdzenie ich umiejętności i kompetencji w zakresie implantologii stomatologicznej. Nasi lekarze systematycznie biorą udział w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach z zakresu stomatologii, bezustannie podnosząc swoje kwalifikacje, dzięki czemu mogą zapewnić pacjentom leczenie z użyciem nowoczesnych metod. Ich ogromną wiedzę i umiejętności wspieramy sprzętem stomatologicznym wysokiej jakości, dzięki czemu leczenie stomatologiczne w Akademii Platinum jest nie tylko komfortowe i skuteczne, ale także całkowicie bezpieczne.

Do naszych licznych osiągnięć należy wygrana w plebiscycie Gala Beauty Stars. Zostaliśmy laureatami tego prestiżowego plebiscytu w kategorii: najlepsze gabinety stomatologiczne.

Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum Klinika Platinum

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska