Powiększanie piersi implantami anatomicznymi Warszawa

Synonimy: implant biustu anatomiczny, augmentacja piersi implantem anatomicznym, powiększanie biustu implantami anatomicznymi więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi implantami anatomicznymi Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Implanty anatomiczne cieszą się dużą popularnością wśród kobiet pragnących zwiększyć rozmiar swojego biustu. Ich kształt jest zbliżony do naturalnego zarysu piersi u młodych kobiet, a wypełnienie stanowi zagęszczony żel silikonowy – ma półsztywną konsystencję, przez co nie ścieka na dół implantów przy pionizacji. Przy pomocy protez anatomicznych uzyskuje się naturalny kształt piersi, dopasowany do sylwetki pacjentki.

Operacja wszczepienia implantów anatomicznych trwa ok. 1-2 godziny i wykonuje się ją w znieczuleniu ogólnym. Po wcześniejszym wypreparowaniu miejsca na implant umieszcza się go pod gruczołem lub mięśniem piersiowym. Zabieg kończy się założeniem szwu i opatrunku oraz drenów odprowadzających krew i wydzieliny. Pacjentka opuszcza klinikę następnego dnia, by wrócić do niej po tygodniu na kontrolę i zdjęcie szwów. Przez tydzień nosi specjalny stanik modelujący, a przez okres 1-3 tygodni unika wysiłku fizycznego. Przekłada się to zarówno na ograniczenie pracy, jak i wstrzymywanie się od współżycia.

Chirurdzy plastyczni w Warszawie – profesjonalizm i praktyka

W Warszawie pracuje wiele renomowanych klinik chirurgii plastycznej, dzięki czemu kobiety zainteresowane powiększeniem piersi mogą wybrać odpowiednią placówkę według dowolnych kryteriów – kierując się doświadczeniem chirurgów, wyposażeniem sal operacyjnych, komfortem wnętrz czy ceną. Jednym z chirurgów zajmujących się operacjami plastycznymi piersi jest dr Krzysztof Potocki, współpracujący z Kliniką Chirurgii Plastycznej dr Szczyt. Specjalista jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korekcji piersi, w tym podniesienia, zmniejszenia oraz powiększenia gruczołów piersiowych.

Kobiety zainteresowane powiększeniem biustu mogą wziąć pod uwagę również ofertę Kliniki Linea Corporis. Zespół medyczny ośrodka zajmuje się wykonywaniem zabiegów zwiększania objętości piersi przy pomocy implantów anatomicznych. Wykorzystywanym modelem protez jest m.in. 510 Dual Gel, szczególnie zalecany kobietom szczupłym. Przy jego pomocy uzyskuje się estetyczny kształt biustu pacjentek z bardzo małymi piersiami, a także u tych, które pragną pełnych piersi. Operacja z użyciem wspomnianego modelu daje dobre efekty również u kobiet, których piersi cechują się wyraźnie zaznaczoną obwisłością. Przeprowadzaniem zabiegów zajmuje się dr n. med. Jarosław Stańczyk, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Podczas operacji towarzyszy mu lek. med. Marek Krzyczkowski, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, który pracuje też w Anestezjologicznym Studenckim Kole Naukowym przy Klinice Anestezjologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Kolejna placówka oferująca zabiegi z użyciem tego typu implantów to Klinika Ambroziak. Operacje przeprowadza w niej dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, chirurg plastyczny II stopnia. Jest członkiem licznych towarzystw naukowych, wśród których można wymienić International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a także Europejską Akademię Estetyczną. Do zespołu medycznego kliniki należy również dr Tadeusz Witwicki, prowadzący prócz tego własną praktykę lekarską – Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki.

Implanty anatomiczne – oferta warszawskich klinik

Powiększaniem piersi przy pomocy implantów anatomicznych zajmuje się także dr Sylwia Daniluk z Kliniki Sfera. Przeszła szereg kursów i szkoleń doskonalących, w tym m.in. staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Dusseldorfie. Do zespołu medycznego ośrodka należy również dr Janusz Obrocki i dr Maria Kociszewska. Wszyscy chirurdzy współpracujący z kliniką są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Kolejny chirurg to dr Artur Broma (Centrum Medyczne Metamorfosis), członek prestiżowych stowarzyszeń medycznych. Należy, między innymi, do Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, a także do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoją prywatną praktykę lekarską prowadzi w Warszawie od kilkunastu lat. Podczas operacji wszczepiania implantów piersiowych wykorzystuje różne techniki. Wśród stosowanych przez niego metod można wymienić technikę Benellego, pozostawiającą bliznę wokół otoczki, a także metodę McKissoka, po której blizna ma kształt odwróconej litery T.

Jeszcze jedną godną uwagi placówką oferującą operacje powiększenia biustu jest Ośrodek Medyczny Vita-Glob. Znajduje się przy samej granicy administracyjnej Warszawy, w Sulejówku. Zabiegi wykonuje w nim dr n. med. Jerzy Potocki, chirurg plastyczny z olbrzymim doświadczeniem – specjalizację uzyskał w 1974 roku. Był wieloletnim członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, prócz tego należy do International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS).

Turystyka kobieca w Warszawie

dr Sankowski w sali operacyjnej dr Sankowski w sali operacyjnej

Patrząc na ceny operacji plastycznych piersi w Polsce i innych krajach, łatwo zauważyć znaczącą różnicę. Nasi chirurdzy oferują powiększanie biustu dużo taniej niż ich koledzy po fachu w Niemczech czy na Wyspach Brytyjskich. O wiele drożej zabiegi wykonuje się także w USA. Przykładowo, w warszawskim Centrum Chirurgii Plastycznej Dr. Grzesiak można powiększyć piersi implantem anatomicznym w cenach rozpoczynających się od 14 tys. zł, natomiast w klinice Laftus Plastic Surgery Center w Cincinnati koszt operacji oscyluje w granicach 6-8 tys. dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę w wysokości ok. 18,5-24,7 tys. złotych.

Różnice w stawkach przyciągają do stolicy Polski turystki medyczne z krajów, w których operacje są dużo droższe. Za pieniądze, które w Stanach Amerykanka wydałaby na sam zabieg, w Warszawie opłaci pobyt w hotelu oraz zapozna się z miejscowymi atrakcjami. Nietrudno zrozumieć, czemu coraz więcej zagranicznych pacjentek decyduje się na taką wycieczkę.

Powiększanie piersi implantami anatomicznymi - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 10 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 8 400 zł do 18 000 zł
 • Wrocław od 12 500 zł do 17 000 zł
 • Katowice od 12 300 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 9 000 zł do 18 000 zł
 • Szczecin od 14 900 zł do 18 000 zł
 • Częstochowa od 12 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 11 400 zł do 17 850 zł
 • Bydgoszcz od 10 000 zł do 14 145 zł
 • Łódź od 12 200 zł do 16 000 zł
 • Rzeszów od 11 000 zł do 14 500 zł
 • Lubin od 12 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi implantami anatomicznymi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska