Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Kraków

Synonimy: lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Filtruj wyniki

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Powiększanie piersi własnym tłuszczem składa się z dwóch etapów: liposukcji wybranego obszaru ciała (np. uda) oraz wszczepienia tłuszczu w piersi. Komórki tłuszczowe podawane są pod gruczoł piersiowy, pomiędzy skórę a gruczoł, oraz do mięśnia piersiowego. Najczęściej operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Czas trwania zabiegu wynosi około 2-3 godzin. Po zabiegu należy unikać opalania, sauny, gorących kąpieli oraz basenu. Do uprawiania sportów powrócić można po 2-3 miesiącach. Pełne efekty zabiegu widoczne są po 4-6 tygodniach. Powiększanie piersi własnym tłuszczem jest alternatywą dla implantów.

Powiększenie piersi autogenną tkanką tłuszczową w Krakowie – gdzie wykonać zabieg

Zabieg reimplantacji autogennej tkanki tłuszczowej w celu powiększenia piersi wykonuje dr n. med. Rafał Pabiańczyk, specjalista chirurgii plastycznej. Jest absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Oprócz powiększania piersi własną tkanka tłuszczową, dr Pabiańczyk przeprowadza także powiększanie piersi piersi za pomocą innych metod, w tym implantów silikonowych, wykonuje też zabiegi podniesienia piersi, redukcji piersi oraz korekcji zapadniętej brodawki.

Augmentacyjną mammaplastykę przeprowadza również dr n. med. Kazimierz Cieślik, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Pełnił on funkcję Konsultanta Wojewódzkiego do spraw chirurgii plastycznej w województwie małopolskim. Doświadczenie zdobywał m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Jest Członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Przeprowadza również zabiegi powiększania piersi implantami oraz zabiegi zmniejszania piersi. Lipofilling wykorzystuje także do powiększania ust.

Także Face & Body Institute w Krakowie ma w swojej ofercie lipo-augmentacja biustu. Przeprowadzane są w nim również zabiegi powiększania piersi implantem, podwieszania piersi, liposukcji piersi oraz rekonstrukcji piersi płatem LD (płat z mięśnia najszerszego grzbietu i płatem TRAM (płat z brzucha). W Instytucie za pomocą lipofillingu przeprowadzana jest także procedura powiększania ust. Placówkę poleca wiele znanych osób, w tym polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna Krystyna Podlaska.

Cena lipo-augmentacji biustu w Krakowie i w Granadzie

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Za powiększenie biustu za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej w Krakowie zapłacić trzeba 5 000 złotych. Za granicą powiększanie piersi tą metodą jest znacznie droższe. W Clinicas Dr. Jimenez, Cirugia plástica y estética w Granadzie (Hiszpania) cena takiej usługi wynosi 3 900 euro, czyli ponad 16 000 złotych.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 5 000 zł do 21 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 15 500 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 16 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 4 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Kielce od 11 500 zł do 15 500 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 15 000 zł
 • Rzeszów od 7 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska