Totalna korekcja nosa

Synonimy: totalna korekta nosa, korekta całego nosa, pełna korekta nosa, korekcja nosa całkowita więcej »

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (147 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Doktor Andrzej Bieniek, jak również anestezjolog fantastyczni, pełni profesjonalizmu, dbający o komfort pacjenta, pielęgniarki nad wyraz uprzejme, uśmiechnięte i dbające o samopoczucie." 
Częstochowa  ul. Meliorantów 3

Centrum Medyczne Suliga

ocena 4.7 / 5 (94 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Opieka super.Lekarz bardzo miły i sympatyczny człowiek.pielegniarki po zabiegu co chwile przychodzily i pytaly czy czegos nie potrzeba" 
Łódź  ul. Aleksandrowska 167

Este l'arte

ocena 4.5 / 5 (21 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"podobaly mi sie opinie w internecie które czytałam na temat fachowości obu panów chirurgów. Panie anastezjolożki i pani pielęgniarka sympatyczne i pomocne, wprowadzały miłą atmosferę, podały coś antywymiotnego przy narkozie. Dziekuje." 
Sopot  ul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4.6 / 5 (41 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"szybko, sprawnie, rzeczowo." 
Szczecin  ul. Wojciechowskiego 7

Beauty Group

ocena 4.6 / 5 (8 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo mili pracownicy, życzliwi. Doktor Arkadiusz Kuna to człowiek o złotym sercu i cudownym talencie naprawiania tego, co nie do końca udało się naturze. Miły, cierpliwy, otwarty na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Wspaniali Ludzie o otwartych sercach w przepięknym miejscu." 
Bydgoszcz  ul. Nakielska 327

Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 4.6 / 5 (41 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo profesjonalnie i przyjazne miejsce ;)" 
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska