poniedziałek
7:30 - 20:30
wtorek
7:30 - 20:30
środa
7:30 - 20:30
czwartek
7:30 - 20:30
piątek
7:30 - 20:30
sobota
7:30 - 14:00
niedziela
nieczynne

Ultramedica USG oferuje pacjentom szeroki zakres badań wykonywanych w pracowniach USG 3D/4D. Zapraszamy Państwa również na konsultacje do naszych gabinetów – pracują w nich lekarze specjaliści wielu dziedzin medycyny, posiadający olbrzymią wiedzę i doświadczenie.

Oferujemy pomoc w ramach m.in. ortopedii, neurochirurgii, ginekologii i dermatologii, jak również flebologii, urologii oraz szeregu innych dziedzin. Pełen zakres świadczonych przez nas usług mogą Państwo poznać dzięki poniższemu cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Neurochirurgia

Ginekologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ultramedica USG jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska