dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

chirurg plastyczny - Gdynia

dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina chirurg plastyczny

Znajomość języków: angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

Dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina dyplom lekarza medycyny otrzymała w 2005 roku. Jest zawodowo związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Szpitalu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2015 roku posiada tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Studia doktoranckie zrealizowała w Univesitat zu Koln w Niemczech.

Doktor Hedrych-Ozimina systematycznie bierze udział w organizowanych w kraju i za granicą kursach, warsztatach oraz kongresach naukowych.

 Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Hedrych-Ozimina

Dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Wykonuje zabiegi estetyczne w obrębie twarzy, m.in. plastykę powiek, korekcję nosa oraz lifting twarzy i szyi. Przeprowadza zabiegi korekcyjne odstających uszu. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie powiększania, zmniejszania i podnoszenia piersi. Przeprowadza zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej (liposukcję), zajmuje się również usuwaniem zmian skórnych i blizn.

Zdjęcia dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

Derm-Estetyka - dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

Konsultacje

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 
Inne nazwy:

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

150 Rozwiń szczegóły

Chirurgia plastyczna

Operacje plastyczne uszu
Korekcja odstających uszu 
Inne nazwy:

operacja odstających uszu, plastyka odstających uszu, korekta odstających uszu, odstające uszy zabieg operacyjny

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150

Opis zabiegu »
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150
od 2 100 do 3 600  Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.