Miasta w pobliżu Sopotu:
Wybierz konsultację lub badanie:
Wybierz zabieg:

lek. Ewa Ziajka

dermatolog, wenerolog

Lek. Ewa Ziajka w swojej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń skóry. W jej gabinecie można także poddać się badaniu dermatoskopowemu i mykologicznemu. Doktor Ziajka wykonuje także peelingi medyczne. Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu i życzliwemu podejściu jest to jeden z najlepszych dermatologów w Sopocie.

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź innych dermatologów w pobliżu Sopotu:

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Sopotu, w miejscowościach: Gdynia, Gdańsk oraz Wejherowo.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska