Dermatolog Wrocław - informacje

Osoby z Wrocławia mające problem ze skórą lub cierpiące na różnorodne schorzenia i zmiany skórne mogą udać się do jedngo z wielu znajdujących się w tym mieście gabinetów dermatologicznych. Dysponują one nowoczesnym sprzętem, a pracujący w nich specjaliści dermatologii posiadają wysokie kwalifikacje zdobyte nie tylko w polskich ośrodkach ale również w zagranicznych placówkach dermatologicznych.

Skóra wyleczona

Do grona wrocławskich dermatologów należy dr Małgorzata Bagłaj, specjalista dermatologii I i II stopnia, która swoje doświadczenie zdobywała w Katedrze Dermatologii i Wenerologii Wrocławskiej Akademii Medycznej oraz w Centrum Dermatologii Estetycznej Derma-Puls. Doszkala się na licznych kursach, szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą oraz sama szkoliła lekarzy dermatologów. Przyjmuje pacjentów w Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj, gdzie zajmuje się dermatologią estetyczną i ogólną, zabiegami laserowymi czy dermatochirurgią.

Dr Michał Włodarczyk to kolejny specjalista dermatologii i wenerologii, przyjmujący we Wrocławiu. Specjalizację I stopnia z tej dziedziny zrobił w 1992 roku, natomiast specjalistą stopnia II został w 1998 roku. Doświadczenie uzyskał m.in. w:  Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz u boku Henryka Knakiewicza i doktora Andrzeja Bieńka. W swojej praktyce specjalizuje się w laseroterapii dermatologicznej. Na konsultacji i zabiegach można się z nim spotkać w Prywatnym Gabinecie Dermatologicznym i Terapii Laserowej, gdzie diagnozuje i leczy choroby skóry u dorosłych i dzieci oraz choroby weneryczne. Zajmuje się także zabiegami deramtochirurgii, np. usuwaniem zmian barwnikowych, elektrolizą - trwałym usuwaniem owłosienia twarzy oraz obliteracją - zamykaniem rozszerzonych naczynek.

Następnym wrocławskim lekarzem dermatologiem jest dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz, specjalista dermatologii i wenerologii I stopnia od 1997 i II stopnia od 2000 roku. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała w Klinice Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej we Wrocławiu - pod okiem prof. dr hab. Feliksa Wąsika. Niejednokrotnie brała udział w licznych szkoleniach z dermatologii klinicznej i estetycznej, np. w Klinice Dermatologii we Frankfurcie nad Menem. Zabiegami dermatologicznymi zajmuje się w Klinice Dermatologicznej AW-Derma, gdzie posługuje się laserem frakcyjnym CO2, zamyka naczynka laserowo, odmładza skórę za pomocą mezoterapii oraz przeprowadza depilację laserową.

Na konsultacji i zabiegach dermatologicznych we Wrocławiu można się także spotkać z dr. hab. n. med. Anitą Hryncewicz-Gwóźdź, specjalistką dermatologii i wenerologii I i II stopnia (lata 1991 i 1996). Doświadczenie i niezbędną wiedzę z tej dziedziny zdobywała w Katedrze i Klinice Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W praktyce zajmuje się nie tylko dermatologią ogólną, ale także dermatologią estetyczną. Przyjmując w Gabinecie Dermatologicznym we Wrocławiu, wykonuje zabiegi krioterapii, elektrokoagulacji, leczy łysienie plackowate DCP czy przeprowadza mezoterapię leczniczą.

Kolejnym specjalistą dermatologii we Wrocławiu jest dr n. med. Piotr Pluciński, dermatolog i wenerolog I stopnia od 1994 i II stopnia od 1997 roku. Pracował w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu - w latach 2002-2015 był ordynatorem tego oddziału. Obecnie przyjmuje w Prywatnym Gabinecie Dermatologicznym, gdzie leczy choroby skóry i różnorodne schorzenia dermatologiczne. Zajmuje się także chorobami przenoszonymi drogą płciową, dermatochirurgią oraz leczeniem zmian skórnych z zakresu, np. nowotworów łagodnych i złośliwych.

Dr n. med. Barbara Pytrus to specjalista dermatologii I i II stopnia (od 1991 i 1994 roku), przyjmujący na terenie Wrocławia. W swoim dorobku posiada liczne certyfikaty zarówno z dermatologii estetycznej, jak i ogólnej oraz z udziału w konferencjach dermatologicznych. Jest współautorką rozdziałów oraz recenzentem naukowym podręczników z dermatologii dla studentów. Pomocy dermatologicznej udziela w Gabinecie Dermatologii Leczniczej i Laserowej Platinium, gdzie specjalizuje się w leczeniu trądziku zwykłego i różowatego, dermatologii estetycznej oraz zabiegach z wykrzystaniem lasera. Przyjmuje, z problemami skóry, zarówno pacjentów dorosłych, jak i młodzież.

Jaka jest cena konsultacji z dermatologiem we Wrocławiu, a jaka w Londynie?

Za wiztę konsultacyjną z wrocławskim dermatologiem pacjent zapłaci 120-200 zł, natomiast z londyńskim 300 zł (w Elan Medical Skin Clinic).

Pacjenci szukali dermatolog także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Wrocław lub Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.