dr n. med. Fabian Urban

chirurg plastyczny - Szczecin

dr n. med. Fabian Urban chirurg plastyczny

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Fabian Urban

Dr n. med. Fabian Urban w 2006 roku ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie i rozpoczął roczny staż lekarski w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie. Przez kolejne trzy lata rozwijał również karierę naukową w ramach studium doktoranckiego w Katedrze i Zakładzie Histologii i Embriologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2011 roku obronił swoją rozprawę doktorską (pod kierownictwem prof. dr hab. Barbary Wiszniewskiej), otrzymując stopień doktora nauk medycznych. W tym samym roku stał się członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Od 2009 roku doktor Urban pracuje w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach. W 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie chirurgii plastycznej, biorąc udział w kursach, sympozjach i szkoleniach, m.in. z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi (np. „Współczesne metody rekonstrukcji piersi z użyciem implantów Mentor”), chirurgii, a także dotyczących leczenia i plastyki oparzeń.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. F. Urban

Dr n. med. Fabian Urban wykonuje zabiegi z zakresu plastyki oraz rekonstrukcje skóry i ciała po oparzeniach, jak również rekonstrukcje piersi, przede wszystkim po operacjach onkologicznych. Przeprowadza operacje powiększania piersi przy użyciu implantów okrągłych i anatomicznych oraz chirurgiczne zabiegi korekcyjne polegające na modelowaniu twarzy i ciała.

Zdjęcia dr n. med. Fabian Urban

Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej - dr n. med. Fabian Urban

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Fabian Urban

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska