Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Lekarz medycyny estetycznej Warszawa - informacje

Kompetencje lekarza medycyny estetycznej obejmują powierzchowne i głębokie ingerencje w struktury skóry o działaniu dermatokosmetycznym lub kosmetologicznym o charakterze małoinwazyjnym. Wypełnianie ubytków tkanek pourazowych, po zabiegach operacyjnych czy w następstwie procesów starzenia, redukcja defektów wrodzonych lub nabytych np. w postaci blizn oraz zabiegi rewitalizujące skórę twarzy i ciała to główne profile jego działalności.

Anti-aging – zatrzymać czas 

Jędrne ciało, zdrowe włosy i piękna twarz to główne profile zabiegowe stanowiące ofertę Gabinetu Medycyny Estetycznej dr Tilszer. Panel zabiegów dla kobiet uzupełniają zabiegi dla panów m. in. w zakresie leczenia łysienia, nadpotliwości i modelowania sylwetki. Lekarz medycyny i prekursorka medycyny estetycznej w Polsce, w 1996 r. utworzyła jedną z pierwszych klinik medycyny estetycznej w kraju. Prezes Polskiego Towarzystwo Mezoterapii i wykładowca w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, równolegle do medycyny estetycznej rozwija w zakresie Gabinetu usługi dermatologiczne.

Na Mokotowie, wygląd poprawimy w Klinice Medycyny Urody, gdzie ekspertem medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej jest lek. med. Barbara Jerschina, lekarz medycyny estetycznej. Całościowe podejście do pacjenta, jakie realizuje w swojej praktyce pozwala na przeprowadzenia prawidłowej diagnostyki oraz wytyczne w zakresie optymalnego leczenia. Lek. med. Jerschina jest ekspertem w leczeniu powikłań po zabiegach wolumetrii, toksyny botulinowej czy lasera frakcyjnego.

Naturalne piękno dzięki odnowie i estetycznej regeneracji odzyskamy bądź podtrzymamy w Skingen Clinic. To kolejna placówka, która specjalizuje się w medycynie przeciwstarzeniowej, a wykwalifikowany zespół tworzą specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging – lek. med. Katarzyna Dąbrowska, szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych technik odmładzania twarzy i dr n. med. Maciej Pawlak, chirurg plastyczny, członek Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej Anti-Aging. Oferta kliniki dedykowana jest również mężczyznom.  

Odmładzanie skóry twarzy oraz wokół oczu, usuwanie tkanki tłuszczowej oraz zabiegi rewitalizujące na pozostałe obszary ciała, tj. dłonie czy dekolt, wykonamy w Akademii Rzeźbienia Twarzy, gdzie lekarzem medycyny estetycznej, lekarzem chorób wewnętrznych oraz medycyny rodzinnej jest dr n. med. Wojciech Marusza. Bogaty dorobek zawodowy dr Maruszy stanowi także działalność badawczo-naukowa m. in. w zakresie powikłań po kwasie hialuronowym w zabiegach medycyny estetycznej. Certyfikowany w zakresie iniekcji podskórnej i nadokostnowej, swoje usługi świadczy w NZOZ Lekarium.

Dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej jest również lek. Mariusz Kaczorowski. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej, specjalizuje się w kosmetyce profesjonalnej, oferując zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej w ramach Kliniki Medycyny Estetycznej Cosmopolitan. Szkoleniowiec i trener w zakresie nowoczesnych technik medycyny estetycznej, świadczy ponadto bezoperacyjne i laserowe korekty defektów estetycznych twarzy i ciała laserem CO2.

Współzałożycielem gabinetu Fabskin oraz Fabdent jest lek. med. Radosław Rzepnikowski, lekarz medycyny estetycznej, członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, certyfikowany w zakresie wolumetrii i biorewolumetrii oraz technik iniekcji kwasu hialuronowego. Jak tłumaczy, medycyna estetyczna działa tam, gdzie nie istnieje potrzeba chirurgicznej interwencji, w związku z czym procedury są bezpieczne i realizowane zgodnie z opracowanym przez operatora planem na wizycie konsultacyjnej. Placówka oferuje możliwość płatności ratalnej w systemem ratalnym Santander Consumer Bank.

Wizyta w zakresie medycyny estetycznej w Pradze i w Warszawie – porównanie cen

Dr Kristína Sičová w ramach swojej praskiej kliniki Glamour – Ophthalmology and Esthetic realizuje szereg procedur estetycznych, jakie poprzedza konsultacja w cenie 500 CZK (80 zł), co stanowi zdecydowanie niższy koszt niż w Warszawie. Standardem jest w obydwu przypadkach odliczenie tej kwoty od zabiegu w chwili decyzji o jego podjęciu.  

Pacjenci szukali lekarz medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Warszawa, Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.