Ortopeda Kraków

Ortopeda to specjalista, zajmujący się leczeniem chorób oraz urazów związanych z narządem ruchu. Czujesz ból pleców, kolana, biodra, który pozbawił Cię dawnej sprawności? Skonsultuj swoje objawy ze specjalistą, by dobrać odpowiednią dla Ciebie metodę leczenia. Oto lista polecanych przez nas 18 ortopedów z Krakowa, u których możesz umówić konsultację.

…więcej

Do gabinetu dr n. med. Bartłomieja Dobosza warto przyjść w przypadku urazów i chorób stawów, więzadeł czy ścięgien, zmian pourazowych, zwyrodnieniowych i przeciążeniowych oraz zespołów bólowych stawów i kręgosłupa. Niezaprzeczalne kompetencje i pełen profesjonalizm sprawiają, że doktor Dobosz to jeden z najlepszych ortopedów w Krakowie.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Piotr Morawiecki

chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog

Lek. Piotr Morawiecki to ekspert z zakresu chirurgii ręki. Przeprowadza zabiegi rekonstrukcyjne ścięgien, leczy zespoły uciskowe nerwów obwodowych, urazy i deformacje pourazowe. Wykonuje także dostawowe iniekcje kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego. W opiniach pacjentów to profesjonalny i sympatyczny lekarz.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja chirurgiczna125 zł
 • Konsultacja ortopedyczna150 zł
 • Konsultacja ortopedyczna dziecięca155 zł
 • Pokaż więcej (3)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Grzegorz Jarosławski

ortopeda, traumatolog, lekarz medycyny sportowej

W swojej codziennej pracy lek. Grzegorz Jarosławski zajmuje się przede wszystkim chirurgią rekonstrukcyjną kończyny dolnej. Przeprowadza m.in. małoinwazyjne artroskopowe rekonstrukcje więzadeł, chrząstki i ubytków chrzęstno-kostnych kolana oraz stawu skokowego. Dzięki jego niewątpliwym kompetencjom oraz kontaktowości jest to wyjątkowo dobry ortopeda w Krakowie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ortopedyczna220 zł
 • USG stawu łokciowegood 190 zł
 • USG stawu kolanowegood 190 zł
 • USG stawu skokowegood 190 zł
 • USG stopyod 190 zł
 • Pokaż więcej (135)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Arkadiusz Koniarski specjalizuje się w chirurgii naprawczej stawów: kolana, barku, biodra i stawu skokowego. Jego specjalność to naprawcze i rekonstrukcyjne zabiegi artroskopowe oraz małoinwazyjne. Pacjenci chętnie wracają do prywatnego gabinetu doktora Koniarskiego ze względu na jego umiejętność klarownego tłumaczenia diagnozy i miłą atmosferę.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Henryk Liszka

ortopeda, traumatolog

Dr n. med. Henryk Liszka zachowawczo i operacyjnie leczy deformacje i zniekształcenia stopy oraz stawu skokowego. Wykonuje zabiegi zarówno metodami klasycznymi, jak i małoinwazyjnymi. Do jego gabinetu warto przyjść w przypadku halluksów, paluchów koślawych oraz płaskostopia. Pacjentów przyjmuje nie tylko prywatnie, ale też w ramach NFZ.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ortopedyczna220 zł
 • USG stawu skokowegood 190 zł
 • USG stopyod 190 zł
 • USG tkanek miękkich okołostawowychod 190 zł
 • Pokaż więcej (52)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry ortopeda w Krakowie

Autor:

Z problemami i schorzeniami narządu ruchu pacjent powinien udać się do ortopedy. Lekarz ten udzieli pomocy w przypadku wad wrodzonych stawów i kości oraz nerwów i mięśni a także uszkodzeń tych narządów w wyniku urazów lub przebytej choroby. A więc pomaga nie tylko przy zwichnięciach i złamaniach, ale również z powodu zapalenia stawów i schorzeń kręgosłupa.

Krakowski ortopeda pomoże

Dr n. med. Paweł Skowronek jest specjalistą ortopedii i traumatologii przyjmującym na terenie Krakowa. Posiada on zagraniczne doświadczenie zdobyte na kursach i stypendiach, m.in. w 2006 roku w Queens Medical Centre Nottingham w Wielkiej Brytanii czy Centre Chirurgical Emile Gallé we Francji. Ponadto wiedzę i umiejętności nabywał także w Polsce, pracując tutaj w Oddziale Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. Pacjentów przyjmuje w Specjalistycznym Gabinecie Ortopedyczno-Urazowym Orto Klinik, gdzie przeprowadza zabiegi artroskopowe i rekonstrukcje stawów oraz zajmuje się endoprotezoplastyką stawów czy nowoczesnym leczeniem złamań.

Innym krakowskim ortopedą jest dr n. med. Ewa Mizia, specjalista ortopedii i traumatologii I stopnia od 2000 roku, która brała udział w wielu kursach ortopedycznych tj. Międzynarodowy Kurs Artroskopii i Endoprotezoplastyki Kończyny Górnej (2006 rok) czy Techniki Mikrochirurgiczne i Chirurgia Ręki (2004 rok). Przez wiele lat pracowała na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Szpitala Kolejowego w Krakowie (1996-2005). Z problemem ortopedycznym można do niej przyjść do gabinetu Med-Art. Udzieli pomocy z zakresu uszkodzeń i bóli w stawie biodrowym, kolanowym czy skokowym a także przeprowadzi niezbędne badania USG stawów, tj. łokciowego, barkowego czy nadgarstka a także ścięgna Achillesa.

Do grona ortopedów w Krakowie należy także dr n. med. Piotr Kłosiński, specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej (I stopnia od 1979 i II stopnia od 1983 roku) oraz neurochirurgii (I stopnia od 1998 roku), który swoje doświadczenie zdobywał na Oddziale Urazów Wielonarządowych, Ortopedii i Neuroortopedii Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Przyjmuje w Klinice NeuroPedica, w której zajmuje się chirurgią kręgosłupa, alloplastyką stawów leczącą zmiany zwyrodnieniowe, schorzenia nowotworowe czy stany pourazowe. Zajmując się chirurgią urazową leczy także złamania i zwichnięcia.

Z krakowskich specjalistów ortopedii warto tez wymienić dr. Jarosława Felusia, ortopedę i traumatologa narządu ruchu od 2008 roku. Odbył on wiele zagranicznych i krajowych szkoleń z zakresu ortopedii, np. Indywidualne szkolenie w zakresie zabiegów rekonstrukcyjnych więzadeł stawu kolanowego w Portugalii (2012 rok) czy kurs Leczenia operacyjnego uszkodzeń więzadła krzyżowego przedniego (2007 rok, Bydgoszcz). Z zakresu ortopedii pomaga pacjentom w swoim Gabinecie Ortopedycznym, przeprowadzając tu chirurgię stawu kolanowego, chirurgię stawu skokowego i stopy a także lecząc zaburzenia osi i długości kończyn oraz wykonując zabiegi z chirurgii urazowej.

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Julian Dutka jako specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zalicza się również do ortopedów, z którymi spotka się pacjent na leczeniu na ternie Krakowa. Posiada on bogate doświadczenie zdobyte na Oddziale Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz na międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach. Pomocy ortopedycznej udziela w Specjalistycznym Gabinecie Ortopedyczno-Urazowym Orttra. Profesor specjalizuje się w swojej praktyce lekarskiej w chirurgii artoskopowej, alloplastyce i realloplastyce stawów a także w zabiegach onkologicznych narządu ruchu.

Jeszcze jednym krakowskim ortopedą jest dr Maria Pach-Kapturkiewicz, specjalista ortopedii i traumatologii I stopnia od 1987 roku, należąca do Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Prowadzi Gabinet Ortopedyczny, w kórym zajmuje się bólami kręgosłupa, urazami kości, leczeniem wad postawy a także chirurgią urazową w przypadku skręceń, zwichnięć i złamań czy leczeniem zapalenia stawów. Można się u niej poddać zabiegom rekonstrukcji więzadeł krzyżowych oraz zabiegom artroskopii stawów.

Ile kosztuje wizyta u ortopedy w Krakowie a ile w Manchesterze?

Za konsultację z krakowskim ortopedą pacjent zapłaci 150 zł, w Wielkiej Brytanii z kolei wyda £65, udając się do specjalisty ortopedii w Medical & Dental Care Green Surgery w Manchesterze.

Pacjenci szukali ortopedy w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska