dr n. med. Taisir Zakout

chirurg plastyczny - Ostrava

dr n. med. Taisir Zakout chirurg plastyczny

Znajomość języków: angielski, czeski, arabski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Taisir Zakout

Dr n. med. Taisir Zakout jest absolwentem medycyny Uniwersytetu Masaryka w Brnie. Odbył specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej. W 1995 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Doktor Zakout jest lekarzem bardzo ambitnym i pracowitym. Ukończył studia podyplomowe w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Uniwersyteckiego w Brnie oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Vinohrady w Pradze.

Cały czas poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych certyfikowanych kursach i sympozjach medycznych. Swoją wiedzą dzieli się także z innymi lekarzami, przeprowadzając szkolenia.

Posiada licencje Czeskiej Izby Lekarskiej oraz Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Jest również członkiem Czeskiego Towarzystwa Lekarskiego, Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Oparzeniowej.

Obecnie mieszka z żoną i dwójką dzieci w Ostrawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Zakout

Dr n. med. Taisir Zakout specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej. Zajmuje się, między innymi, powiększaniem piersi, modelowaniem ust, a także korektą nosa i uszu.

Zdjęcia dr n. med. Taisir Zakout

Cleopatra Clinic - dr n. med. Taisir Zakout

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Taisir Zakout

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.