Traumatolog Poznań - informacje

Traumatolog zajmuje się pomocą osobom z uszkodzeniami narządu ruchu. Udać się do niego można m.in. w przypadku zwichnięć, skręceń, złamań kości oraz uszkodzeń mięśni i ścięgien. Oferta specjalisty traumatologii obejmuje nie tylko leczenie zachowawcze, ale i operacyjne.

Konsultacja u traumatologa w Poznaniu – gdzie można się na nią udać

W Poznaniu zabiegi z zakresu traumatologii wykonać może lek. med. Grzegorz Szperzyński, specjalista ortopeda i traumatolog. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii oraz współorganizatorem kursów artroskopowych. Udać się do niego można na rekonstrukcję powierzchni rzepkowej uda, osteotomię rzepki, leczenie świeżych i zastarzałych urazów ścięgna Achillesa oraz uzupełnianie ubytków chrząstki biowchłanialnymi przeszczepami stymulującymi regenerację. Jego oferta obejmuje także edoprotezoplastykę stawu kolanowego, artroskopową rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego lub tylnego, artroskopową plastykę łąkotki bocznej tarczowatej oraz artroskopową duplikaturę troczków przyśrodkowych rzepki.

Na konsultacje i zabiegi traumatologiczne, w tym na operacyjne nastawienie i zespolenie złamania kości w obrębie ręki udać się można do dr n. med. Macieja Krajewskiego, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest autorem pracy naukowej „Przydatność artroskopii w leczeniu chondromalacji rzepki” oraz członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Specjalizuje się m.in. w leczeniu urazów sportowych, szukać u niego pomocy mogą również osoby ze złamaniami kości w obrębie stopy. Poddać się u niego można plastyce mozaikowej ubytków chrząstki na otwartym kolanie, artroskopowej naprawie rozerwania łąkotki kolana z użyciem szwów i implantów wewnątrzstawowych oraz przezskórnemu zeszyciu rozerwanego ścięgna Achillesa.

Osoby z urazami kości w Poznaniu pomocy szukać mogą u lek. med. Andrzeja Pydy, ortopedy i traumatologa narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. W. Degi w Poznaniu. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Specjalizuje się w leczeniu urazów w obrębie kończyny dolnej. Szukać u niego pomocy mogą osoby z uszkodzeniami mięśni, ścięgien (np. ścięgna Achillesa), łąkotek oraz chrząstki stawowej. Przeprowadza artroskopię stawu kolanowego, skokowego oraz biodrowego, a także leczenie komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu oraz endoprotezoplastykę.

Cena konsultacji u specjalisty traumatologii w Poznaniu i w Madrycie

W Poznaniu za wizytę prywatną u traumatologa zapłacić trzeba około 120 złotych, podczas gdy w Clínica Santa Elena w Madrycie cena takiej konsultacji wynosi 90 euro, czyli 400 złotych

Pacjenci szukali traumatolog także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Luboń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.