Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem zdjęcia przed i po

Synonimy: likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy laserem CO2 efekty przed i po, laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy więcej »

Zebraliśmy poniżej 2 zdjęć przed i po zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, wykonanych przez 96 lekarzy (lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy i chirurdzy) współpracujących z Tourmedica w 141 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie medycyna estetyczna. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Łodzi, we Wrocławiu, w Krakowie czy w Katowicach.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska