Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem zdjęcia przed i po

likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy laserem CO2 efekty przed i po, laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy więcej »

Zebraliśmy poniżej 2 zdjęć przed i po zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, wykonanych przez 122 lekarzy (lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy i wenerolodzy) współpracujących z Tourmedica w 140 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie medycyna estetyczna. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Łodzi, we Wrocławiu, w Krakowie czy w Katowicach.

Więcej informacji na ten temat