Blizny pourazowe - usuwanie laserem Wrocław

laserowa redukcja blizn pourazowych, zabieg laserowej korekcji blizn pourazowych, likwidacja blizn pourazowych laserem CO2 więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Blizny pourazowe - usuwanie laserem Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park

Proces usuwania blizn pourazowych za pomocą lasera zasadniczo nie różni się od likwidacji skaz skórnych innego rodzaju. Zabieg zawsze bowiem bazuje na zasadzie fototermolizy, czyli pochłanianiu energii świetlnej przez komórki skórne, dotknięte zmianą, i jej ewoluowaniu w energię cieplną. Najpierw na leczonym obszarze tworzy się mikro-uszkodzenia (zajmują one nie więcej niż 1/5 całej powierzchni), by wymusić natychmiastową regenerację tkanki. Jako znieczulenia podczas laseroterapii używa się zwykle specjalnego systemu chłodzenia – wówczas pacjent nie odczuwa żadnego bólu.

Laserowe usuwanie blizn pourazowych na terenie Wrocławia

Likwidację blizn pourazowych przy użyciu lasera we Wrocławiu można przeprowadzić w Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki. Placówka ta należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej. W ośrodku przeprowadza się zabiegi laserowej likwidacji blizn wszelkiego rodzaju, w tym także do zmian pourazowych, potrądzikowych, pooperacyjnych oraz pooparzeniowych. Do tych procedur używa się lasera frakcyjnego Fraksel CO2 PLUS, który dobrze radzi sobie także z rozstępami czy zmarszczkami. Do likwidacji płytkich blizn i zmian po trądziku wykorzystywany jest tam również laser Pixel, przy pomocy którego wykonuje się zabieg dermabrazji.

Aby pozbyć się blizn pourazowych, można się poddać laseroterapii w gabinecie dr n. med. Karoliny Kopeć, specjalistki z zakresu dermatologii i wenerologii. Doktor Kopeć jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (ESCAD). Wzięła udział w kilku Międzynarodowych Konferencjach na temat: „Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej” oraz w kursie medycznym z zakresu „Lasery w medycynie estetycznej”. Zajmuje się nie tylko laserowym usuwaniem blizn o różnym charakterze, ale i innych zmian skórnych, jak na przykład wszelkiego rodzaju przebarwienia.

Terapię laserową, mającą na celu usunięcie blizn pourazowych pacjenci mogą odbyć w Instytucie DermaMed. Placówka działa od 2006 roku. Ośrodek dysponuje laserem frakcyjnym CO2 Pixel, za pomocą którego przeprowadza leczenie blizn pourazowych i rozstępów oraz ogólnego odmładzania skóry. Zabiegi likwidowania blizn wykonywane są tam także przy użyciu lasera erbowo-szklanego REANS, pozwalającego na bardzo głęboką przebudowę skóry, dlatego też nadaje się on do leczenia poważniejszych zmian.

Ceny laseroterapii blizn pourazowych w Hiszpanii i w Polsce

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic
Usuwanie blizn pourazowych przy użyciu lasera w Clinica Fouget w Alicante kosztuje 355 € (około 1 500 zł). We Wrocławiu ceny tego samego zabiegu zaczynają się już od 200 zł. Dzięki temu polskie kliniki coraz częściej goszczą obcokrajowców, skuszonych atrakcyjniejszymi ofertami leczenia.

Blizny pourazowe - usuwanie laserem - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 100 zł do 2 500 zł
 • Józefosław od 299 zł
 • Warszawa od 250 zł do 1 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 250 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 1 500 zł
 • Tychy od 300 zł
Blizny pourazowe - usuwanie laserem cena »

Usługa blizny pourazowe - usuwanie laserem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu blizny pourazowe - usuwanie laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: