Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa

Synonimy: redukcja bruzd nosowo-policzkowych kwasem hialuronowym, wypełnienie fałd nosowo - wargowych kw hialuronowym

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa - informacje

dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska oraz dr Joanna Wojciula dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska oraz dr Joanna Wojciula

Kwas hialuronowy (HA), który naturalnie występuje w skórze, wraz z wiekiem przechodzi na tryb mniejszej produkcji. Jego niedobór prowadzi do powstawania zmarszczek i bruzd. Aby je usunąć, należy uzupełnić go zamiennikiem. Zabieg wypełniania bruzd nosowo-wargowych syntetycznym kwasem hialuronowym przeprowadza się w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Polega on na wstrzykiwaniu preparatów HA w linie zmarszczek, dzięki czemu bruzdy ulegają spłyceniu.

Warszawskie kliniki wykonujące zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego

W Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem, posiadającym tytuł Laureata i godło w kategorii usługi najwyższej jakości, wypełnia się bruzdy nosowo-wargowe kwasem hialuronowym o wysokiej gęstości. Lekarz medycyny estetycznej dr Magdalena Opadczuk, która uczestniczyła w szkoleniu pt. "Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego StylAge - technika SoftFilling", koryguje kształt twarzy za pomocą nici hialuronowych. W Carpe Diem pracuje też lek. med. Agnieszka Pszonak, specjalizująca się w medycynie estetycznej i dermatologii, która podnosi czubek nosa i zmniejsza jego garb iniekcjami HA.

Gabinet medycyny estetycznej Derma Clinic, oprócz wypełnienia zmarszczek na brodzie i w okolicach ust, tzw. zmarszczek palacza, oferuje zmniejszenie sińców pod oczami wypełniaczami na bazie HA. W gabinecie jest także wykorzystywana toksyna botulinowa, którą można wygładzić lwie zmarszczki. Derma Clinic dysponuje również nićmi PDO First Lift, służącymi do niechirurgicznego liftingu twarzy.

Klinika medycyny estetycznej dr Tilszer wypełnia bruzdy nosowo-wargowe preparatem usieciowanego kwasu hialuronowego X-HA3, przeznaczonego do głębokich zmarszczek, np. zmarszczek goryczy. Lekarz medycyny estetycznej Dr Izabela Tilszer, która udzielała wywiadu w Panoramie TVP2 na temat korekcji zmarszczek fototerapią, ujędrnia skórę twarzy przy pomocy urządzenia Ulthera działającego na zasadzie ultradźwięków.

Głębokie linie marionetkowe można wypełnić w Klinice Zdrowia i Urody Esthetique, mieszczącej się niedaleko centrum stolicy. Specjalista medycyny estetycznej dr n. med. Eugeniusz Mielchow, który szkoli lekarzy w całej Europie z medycznych technik usuwania zmarszczek, wykonuje tu lifting brwi metodą Double Needle, czyli podwójnej igły, oraz wygładza bruzdy poprzeczne szyi preparatem Restylane Vital na bazie kwasu hialuronowego.

Redukcja bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Dermatolog dr Iwona Marycz-Langner z warszawskiej Kliniki Dermatologii Estetycznej DermClinic, która jest posiada międzynarodowy tytuł trenera MasterClass w zakresie dermatologii estetycznej, usuwa kurze łapki i zmarszczki międzybrwiowe preparatami HA z linii Emervel, cechującymi się różną konsystencją. W DermClinic pracuje jeszcze dermatolog dr Aleksandra Rymsza, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej, która wypełnianie zmarszczek łączy z podniesieniem twarzy wchłanialnymi nićmi Happy lift.

Gabinet medycyny estetycznej Fabskin oferuje usunięcie bruzd nosowo-wargowych iniekcjami środka Juvederm z usieciowanym kwasem hialuronowym. W gabinecie można poddać się wolumetrycznemu modelowaniu twarzy preparatem Princess Volume, dodającym objętości kościom policzkowym oraz mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, która odmładza skórę i wyrównuje jej powierzchnię.

Zabiegi wypełniające zmarszczki mimiczne i grawitacyjne wykonuje także Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic, wykorzystując do tego zarówno HA, jak i botox. Placówka dysponuje laserem Dynamis SP firmy Fotona, dzięki któremu istnieje możliwość wykonania zabiegu Fotoodmładzania  T3, cofającego oznaki starzenia skóry twarzy. Oprócz tego dostępna jest terapia Cosmelanem, środkiem rozjaśniającym przebarwienia i minimalizującym zmarszczki.

Cena zabiegu wypełniania zmarszczek nosowo-wargowych w Warszawie i Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Wilcza Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Wilcza

Cena korekcji zmarszczek w warszawskich klinikach jest niższa niż w przypadku angielskich placówek. W klinice  DermalClinic, która mieści się w angielskim mieście Edynburg, cena likwidacji zmarszczek może wynieść więcej niż 1800 zł w zależności od ich umiejscowienia, głębokości i ilości. Stolica Polski oferuje odwiedzającym wiele udogodnień, np. lotnisko na Okęciu oraz atrakcji w postaci wydarzeń kulturalnych i zabytków: Stare Miasto i Zamek Królewski. Polskie kliniki proponują usługi ułatwiające aklimatyzację zagranicznych gości, takie jak rezerwacja biletów i noclegów.

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Plewiska od 800 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Tarnowo Podgórne od 700 zł do 900 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 600 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 100 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska