Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna - lekarze

poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 16:00
środa
8:00 - 16:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
12:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Dr Edyta Engländer Dermatologia Ogólna i Estetyczna

Pomysłodawczynią i założycielką placówki jest dr Edyta Engländer, specjalistka I i II stopnia z zakresu dermatologii oraz wenerologii. Może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym i szeregiem sukcesów. Należy do nich m.in. pełniona przez nią funkcja krajowego i międzynarodowego trenera Sculptry. Doktor zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla lekarzy, w trakcie których uczy ich techniki podawania preparatu. Sama również nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych.

Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach wolumetrycznych i przywracających objętość tkankom, a także w laseroterapii, dermatoskopii oraz leczeniu trądziku.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska