poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
11:00 - 20:00
środa
9:00 - 12:00
czwartek
9:00 - 15:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
9:00 - 12:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Estident Recepcja, poczekalnia Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Pacjenci Estident Gabinet konsultacyjny Estident Gabinet zabiegowy Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Zabieg, operacja Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Estident - logo

Informacje ogólne o Estident

Estident to nowoczesna placówka stomatologiczna zlokalizowana w centrum Radomia. Pacjenci mogą w niej skorzystać z szerokiego zakresu usług stomatologicznych oraz z zabiegów medycyny estetycznej.

Gabinet powstał w 2006 roku z inicjatywy lek. dent. Jerzego Studzińskiego, doświadczonego stomatologa, który niezmiennie cieszy się zaufaniem i popularnością wśród pacjentów. W obrębie jego zainteresowań zawodowych znajduje się również medycyna estetyczna, dlatego specjalista podjął szereg kursów, które pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do przeprowadzania zabiegów z jej zakresu.

Personel placówki dba o zdrowy uśmiech wszystkich pacjentów – dzieci i dorosłych. Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne, takie jak skaling, piaskowanie, fluoryzacja i inne, zajmujemy się także chirurgią stomatologiczną i leczeniem kanałowym (endodoncją). Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, czyli w zabiegach, których celem jest poprawa i upiększenie wyglądu zębów. Pacjenci mogą skorzystać u nas z wybielania, proponujemy im także implanty, licówki, korony i mosty. Prace protetyczne są wykonywane w Laboratorium Techniki Dentystycznej, które znajduje się w tym samym budynku, co nasz gabinet. Bliskość pracowni stanowi gwarancję krótkich terminów wykonania wszystkich uzupełnień protetycznych.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi medycyny estetycznej, które pomagają poprawić wygląd twarzy i całego ciała. Stosujemy toksynę botulinową (botox) oraz wypełniacze, m.in. kwas hialuronowy. Osobom, którym zależy na uzyskaniu efektów w postaci zregenerowanej, odmłodzonej i pełnej blasku skóry, polecamy zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Ci, którzy chcieliby pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i cieszyć się piękną oraz smukłą sylwetką, mogą skorzystać z preparatu Aqualyx, czyli tzw. „liposukcji bez skalpela”.

W 2015 roku gabinet Estident został uhonorowany certyfikatem Rzetelna Firma, co stanowi gwarancję naszej skuteczności i solidności. Nasi klienci mogą mieć pewność, że usługi świadczone w placówce są utrzymane na najwyższym możliwym poziomie jakości. Ważną wartością jest dla nas odpowiedzialność, dlatego angażujemy się akcje edukacyjne, promujące troskę o zdrowe zęby, jak akcja „Przywracamy uśmiech” realizowana we współpracy z firmą Kol- Dental.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu Estident.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości, niezbędny do przeprowadzania wszystkich zabiegów znajdujących się w ofercie. W gabinecie znajduje się m.in. aparat RTG, który pozwala uzyskać zdjęcia rentgenowskie wybranych zębów. Posiadamy pantomograf, czyli urządzenie, które umożliwia wykonanie pantomogramu, czyli panoramicznego zdjęcia rentgenowskiego wszystkich zębów i przyległych struktur anatomicznych (szczęki i żuchwy). Oprócz podstawowego wyposażenia stomatologicznego dysponujemy również profesjonalną aparaturą do leczenia kanałowego i wybielania.

Tym, co wyróżnia Estident, jest dostęp do szeregu specjalistycznych preparatów wykorzystywanych podczas zabiegów medycyny estetycznej. Na wyposażeniu ośrodka znajdują się takie produkty jak Aqualyx, Alidya (substancja stosowana w leczeniu i profilaktyce cellulitu) oraz różnego rodzaju wypełniacze. Przeprowadzamy także zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Stomatologiczny Estident znajduje się w odrestaurowanej kamienicy nieopodal zabytkowego Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”. Na odwiedzających placówkę gości czekają przestronne, jasne i elegancko urządzone wnętrza, w tym komfortowa poczekalnia z wygodnymi fotelami, w których można zrelaksować się przed wizytą w gabinecie. Specjalne udogodnienia przygotowaliśmy dla pacjentów z zagranicy. Oferujemy im zdalną wstępną analizę dokumentacji medycznej i planowanie leczenia oraz ewaluację jego kosztów. Na czas terapii zapewniamy zakwaterowanie. Gwarantujemy, że komunikacja będzie przebiegała bez zbędnych zakłóceń – nasz personel biegle posługuje się językiem angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Estident

Założyciel kliniki, lek. dent. Jerzy Studziński, posiada certyfikaty członkostwa w polskich i międzynarodowych towarzystwach  – Polskim Stowarzyszeniu Implantologicznym oraz German Society of Oral Implantology. Wśród jego osiągnięć znajduje się również uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, organizowanych w kraju i za granicą. Brał udział, między innymi, w warsztatach „Dental Implantology” w niemieckim Bremen czy w kursie medycznym „Współczesne koncepcje odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym”. Posiada ponadto certyfikaty ukończenia szkoleń dotyczących zaawansowanych technik aplikacji nici PDO First Lift i Happy Lift.

Gabinet Estident jest uczestnikiem programu „Przywracamy uśmiech”, realizowanego przez firmę Kol- Dental. Jego celem jest edukacja i propagowanie troski o zdrowie jamy ustnej wśród pacjentów. Program polega na wyselekcjonowaniu grupy osób borykających się z różnymi problemami stomatologicznymi, a następnie na przeprowadzeniu dostosowanego do ich potrzeb leczenia stomatologicznego. Piękny uśmiech pacjentów poddanych metamorfozie stanowi zachętę dla innych, by regularnie dbali o zdrowie swoich zębów.

Gabinet jako jedyny w województwie mazowieckim posiada w swojej ofercie gotowy system licówek kompozytowych Componeer renomowanej szwajcarskiej firmy Coltene.

W 2015 roku klinika została odznaczona certyfikatem Rzetelna Firma, który potwierdza naszą sumienność i uczciwość w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska