Klinika Stomatologiczna Quldent - cennik

poniedziałek
14:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
14:00 - 22:00
sobota
8:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

Naszym pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne. W ofercie kliniki znalazły się zabiegi z zakresu protetyki oraz implantologii stomatologicznej. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, by przywrócić pacjentom zdrowy oraz piękny uśmiech. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom endodontycznym jesteśmy w stanie uratować przed ekstrakcją nawet bardzo zniszczone zęby. Nasza oferta skierowana jest dla dzieci, dorosłych oraz  w szczególności dla kobiet w ciąży.

Przeprowadzamy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Oferujemy kompleksową diagnostykę oraz leczenie laryngologiczne.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, jakie przygotowała dla Państwa nasza klinika.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Stomatologiczna Quldent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska