Konsultacja chirurgiczna Poznań

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Bonus Wągrowiec Gabinet zabiegowy w Medicus Bonus Wągrowiec

Chirurgia jest niewątpliwie najbardziej inwazyjnym działem medycyny, gdyż jej środkiem do wyleczenia jest działanie zabiegowe lub operacyjne. Dlatego tak ważna jest tutaj solidna konsultacja z lekarzem chirurgiem. Specjaliści tego działu medycyny muszą przeprowadzić dokładny wywiad lekarski przed kwalifikacją pacjenta do operacji. Na przeprowadzeniu samej operacji jednak ich rola się nie kończy. Otoczenie chorego opieką pooperacyjną to również ich obowiązek. 

Konsultacje z chirurgiem w Poznaniu

 Zespół Gabinetów Specjalistycznych Termedica oferuje pacjentom konsultacje z chirurgii ogólnej z zakresu: leczenia zmian ropnych skóry, leczenia oparzeń i odmrożeń czy leczenia zwichnięć i skręceń. Pacjent uzyska tu kwalifikację do operacji oraz zostanie otoczony opieką pooperacyjną. Z kadry chirurgów pomocy udzieli m.in. dr Piotr Demut, chirurg ogólny i proktolog. Lekarz ten specjalizację z chirurgi ogólnej II stopnia posiada od 1999 roku i od tej pory nieprzerwanie praktykuje w tej dziedzinie medycyny.

 Oddział Chirurgii Ogólnej, Laparoskopowej i Endokrynologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia stosuje nowoczesne techniki operacyjne tj. chirurgię laparoskopową oraz technikę wiscerosyntezy, mechanicznego zszywania tkanek za pomocą odpowiednich aparatów. Do takich i innych operacji zakwalifikuje tu pacjenta, po wcześniejszym wywiadzie, dr Wojciech Waliszewski, specjalista chirurgii ogólnej drugiego stopnia, który to stopień uzyskał w 1980 roku. Z kolei tytuł doktora nauk medycznych posiada od 1990 roku. 

W prywatnym  Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Grzegorz Matylla pacjent może umówić się na poradę chirurgiczną do właściciela tego gabinetu dra Grzegorza Matylli, specjalisty chirurga, który zdobywał doświadczenie zawodowe, pracując w latach 1981-1987 na Oddziale Chirurgicznym "A" Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Poznaniu. Praktykował także za granicą m.in. w 1986 roku na Oddziale Chirurgicznym "B" CHG Maillot w Briey we Francji (półroczny staż). Pan doktor oprócz operacji narządów wewnętrznych i zabiegów "małej chirurgii" przeprowadza zabiegi endoskopowe. 

Centrum Medyczne Enel-Med posiada w Poznaniu swoją przychodnię Oddział Kupiec Poznański, gdzie wśród konsultacji specjalistycznych można zasięgnąć porady u lekarza chirurgii ogólnej. Jest to m.in. dr Bartłomiej Kuczyński, specjalista chirurgii ogólnej, którym jest od 2010 roku. Lekarz ten uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii (np. "Diagnostyka i leczenie chorób żył metodą obliteracji"). W placówce Oddział Kupiec Poznański pan doktor przeprowadza leczenie operacyjne m.in. przepuklin, guzów tarczycy czy żylaków podudzi.

W wielospecjalistycznym Centrum Medycznym Cordis w poradni chirurgicznej lekarz założy opatrunek, zaszyje ranę czy usunie wrastający paznokieć. Pacjent może tu także poddać się zabiegowi usunięcia zmian skórnych, wycięciu blizny czy usunięciu hemoroidów. Na konsultacjach chory spotka się tutaj z dr. Hermanem Gnarowskim, specjalistą chirurgii ogólnej, który to tytuł uzyskał w 1977 roku, natomiast doktorem nauk medycznych jest od 1986 roku. 

Placówka Chirurgia Poznańska Medical Clinic z zakresu usług medycznych, skierowanych do pacjentów, wykonuje także te z dziedziny chirurgii ogólnej, czyli: operacje usunięcia zespolenia wewnętrznego, operacje przepukliny oraz wycięcie zmian skórnych. Lekarze chirurdzy otaczają tu także chorych opieką pooperacyjną i udzielają wszelkich niezbędnych wskazówek. Wśród specjalistów poradni chirurgii ogólnej na konsultacje przyjmuje tu dr Błażej Ciesielczyk, specjalista chirurgii ogólnej drugiego stopnia od 1993 roku oraz od 1994 doktor nauk medycznych. 

Cena konsultacji chirurgicznej w Poznaniu i za granicą

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

W Poznaniu za konsultacje chirurgiczne pacjenci rodzimi oraz przyjezdni z innych krajów zapłacą 100 zł (np.w Termedice) lub 120-130 zł (np. w Cordis). W zagranicznych palcówkach jest to wydatek £70 (np.w Tooting Medical Center w Londynie). 

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 270 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 180 zł
 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Białystok od 120 zł do 180 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 300 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.