Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dermatolog prywatnie w Bielsku-Białej - informacje

Gabinet zabiegowy w AVIMED Gabinet zabiegowy w AVIMED

Dermatolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, w tym ogólnoustrojowych ujawniających się w obrębie skóry w postaci łagodnych i złośliwych zmian nowotworowych, jak również analizą struktury i mechanizmów funkcjonowania skóry, włosów i paznokci. Podczas konsultacji dokonywana jest również kwalifikacja do zabiegów tak z zakresu dermatologii, jak i medycyny/dermatologii estetycznej.

Derma, czyli skóra. Wizyta u specjalisty

Kawitacja, peelingi czy sonoforeza to tylko niektóre propozycje z zakresu dermatologii Studia Urody i Dermatologii Estetycznej. Nowoczesny ośrodek Medi-Spa oferuje pełen wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii oraz specjalistycznych procedur lekarskich dedykowanych skórze oraz włosom. Konsultacje i zabiegi świadczone są przez dr n. med. Patrycję Szkliniarz-Augustyńską, specjalistę dermatologa-wenerologa, asystenta Wydziału Kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Leczeniem chorób dermatologicznych zajmują się specjaliści dermatologii Beskidzkiego Centrum Medycznego. Trądzik, choroby alergiczne skóry czy łuszczyca, a także zakażenia grzybicze i bakteryjne to kilka propozycji, jakie możemy tu skonsultować, a które wraz z zabiegami dermatologicznymi realizowane są komercyjnie oraz w ramach umowy z NFZ. Cennikiem objęte są także terapie zmian wirusowych (elektrokoagulacja, łyżeczkowanie), a ich cena zależy od ilości zmian. Specjaliści związani z Dermatologią (Poradnie) to m. in. lek. med. Marta Michalska-Talaga oraz lek. med. Joanna Pagacz.

Dermatologia i laseroterapia ogólna, dermatochirurgia oraz dermatokosmetyka to zakres usług jakie świadczą śląskie Gabinety Juwena, gdzie bezpieczeństwo procedur zapewnia kompleksowa współpraca specjalistów, a niektóre terapie mogą być wspomagane przez dodatkowe zabiegi estetyczne. W trakcie konsultacji lekarz przeprowadza dokładny wywiad, badanie dermatologiczne (ocena stanu skóry) oraz ustawia plan leczenia. Wszyscy dermatolodzy placówki, zrzeszeni w Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, prowadzą aktywną działalność szkoleniową lekarzy z całej Polski w zakresie medycyny estetycznej.

Diagnostyką i leczeniem wszystkich schorzeń skórnych, w Bielsku-Białej zajmują się również lekarze Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej Dermatologia Bielsko, m. in. lek. Wojciech Żarow, specjalista II stopnia z dermatologii, lekarz medycyny estetycznej. Znamiona czy testy alergiczne wykonywane są w ramach dermatologii ogólnej, a oferta placówki zawiera także pełną listę procedur z zakresu dermatologii estetycznej. W obydwu przypadkach, każdy zabieg czy badanie objęte jest konsultacją, przy czym w zakresie procedur estetycznych jej cena jest wliczona w zabieg, włącznie z konsultacją po jego wykonaniu.

Na podstawie skierowania możemy skorzystać z konsultacji dermatologa w Poradni dermatologicznej Centrum Medycznego Pod Orłem. Specjalistyczna diagnostyka i leczenie łysienia oraz wyspecjalizowane w zakresie terapii łuszczycy Centrum jej leczenia lampami UVA i UVB to tylko kilka propozycji świadczeń, jakie uzupełnia dermatochirurgia. Tu również skonsultujemy terapię schorzeń wirusowych przenoszonych drogą płciową, m. in. brodawki czy kłykciny kończyste. W zespole medycznym swoje usługi świadczy m. in. lek. med. Gabriela Wnętrzak-Chabowska, dermatolog-wenerolog.

O stan naszej skóry oraz jej przydatków zadbamy w NSZOZ Centrum Dermatologii Ogólnej i Estetycznej, podejmując także terapię niektórych chorób ogólnoustrojowych. Tu również, dzięki konsultacjom lekarskim skorzystamy z możliwości profesjonalnej pielęgnacji naszej urody dzięki ofercie dermatologii estetycznej. Wszystko pod kierunkiem lek. med Doroty Borek-Lupy, specjalisty II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii, dermatologa estetycznego i członka m. in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Konsultacja dermatologiczna w Mason (USA) – jaka cena?

Gabinet zabiegowy w MD Medmix Gabinet zabiegowy w MD Medmix

Wszelkie nasze oczekiwania i obawy związane z konkretnymi procedurami dermatokosmetologicznymi skonsultujemy z dr Elizabeth Muennich w ramach Dermatology and Skin Care Associates, a za wizytę zapłacimy 100 $ (370 zł). Opłata jest bezzwrotna i wliczona w koszty zabiegu, jeśli pacjent zdecyduje się na jego realizację. 

Usługa konsultacja dermatologiczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.