Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

KONSULTACJE ONLINEWarszawa, Wilanów, Ursynów, Ursus

DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

4,8 / 5  (1862 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja dermatologiczna od 150 zł

  Klinika DAGDERM specjalizuje się w dermatologii i medycynie estetycznej. Pacjentów prywatnie przyjmują tu dermatolodzy o dużym doświadczeniu zawodowym, wśród nich m.in. lek. Danuta Grudzińska-Staniewska, dr n. med. Agnieszka Staniewska i lek. Anna Wolf-Makowska.

  Wczytaj więcej wyników

  Dermatolog prywatnie w Zielonce - informacje

  Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA

  W trakcie konsultacji dermatologicznej, po wywiadzie i rozpoznaniu dolegliwości, lekarz dermatolog przeprowadza badanie z oceną stanu skóry, włosów lub paznokci w celu zaplanowania terapii adekwatnej do problemu. Obszar kompetencji specjalisty obejmuje leczenie chorób o podłożu wirusowym i bakteryjnym, alergii skórnych oraz badania zmian w kierunku nowotworów skóry. Kompleksowe konsultacje dermatologiczne zwykle obejmują dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

  Konsultacja dermatologiczna w Zielonce

  Leczeniem chorób skóry u dzieci i osób dorosłych zajmują się dermatolodzy-wenerolodzy Centrum Multi-Medica. Specjaliści placówki prowadzą diagnostykę i dobierają odpowiednie metody metody leczenia AZS i łuszczycy, trądziku oraz wyprysku i chorób grzybicznych. Diagnostyka obejmuje ponadto brodawki wirusowe (kurzajki) i znamiona barwnikowe (pieprzyki) z zastosowaniem – w tym ostatnim przypadku – dermatoskopu. W ramach konsultacji przeprowadzana jest także kwalifikacja do zabiegów usuwanie drobnych zmian skórnych w znieczuleniu miejscowym (w tym biopsji) oraz zabiegów pielęgnacji skóry, jakie obejmują np. ablacje laserowe i kriochirurgię.

  Konsultacje w zakresie dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz dermatologii estetycznej świadczy lek. med. Mateusz Koniarz, specjalista dermatolog i wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W swojej praktyce konsultuje zmiany skórne w profilaktyce czerniaka, świadcząc chirurgiczne zabiegi wycięcia znamion i nowotworów skóry oraz zabiegi ablacji laserowych i elektrokoagulacji. Ofertę stanowi również pełen zakres zabiegów anti-aging, obejmujących takie procedury, jak lipoliza iniekcyjna, czy resurfacing ablacyjny i nieablacyjny skóry laserem frakcyjnym. W ramach leczenia zmian naczyniowych, lekarz przeprowadza także zabiegi laserem pulsacyjnobarwnikowym.

  Konsultacja dermatologiczna, która należy do świadczeń Centrum Medycznego LeczyMed w Ząbkach (5 km od Zielonki), obejmuje wszystkie choroby o podłożu alergologicznym, bakteryjnym, wirusowym, nowotworowym oraz genetycznym (np. łuszczyca, liszajec, świąd, AZS). Świadczenia realizowane są zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i obejmują diagnostykę (wideodermoskopia) zmian skórnych w każdym wieku oraz badania inwazyjne, takie jak biopsja, nakłucia diagnostyczne i pobieranie wycinków do badań. Nowoczesna jednostka, która powstała w 2012 r. w ramach wizyty u dermatologa oferuje ponadto możliwość wyłyżeczkowania zmiany chorobowej bądź zamrażania jej ciekłym azotem.

  Cena konsultacji dermatologicznej w Zielonce i w Londynie (Wielka Brytania)

  Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Platany Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Platany

  Podczas gdy w Zielonce ceny konsultacji dermatologicznych zaczynają się od 90 zł, w jednej z brytyjskich klinik dermatologicznych Eudelo pierwsza konsultacja kosztuje 299 £, a 230 £ trzeba zapłacić za każdą następną - w przeliczeniu daje to kwoty 1 674 i 1 288 zł.

  Usługa konsultacja dermatologiczna w Zielonce jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Zielonki, w miejscowościach: Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.