Konsultacja dermatologiczna Zielonka

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Oferujesz konsultacja dermatologiczna w Zielonce?

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja dermatologiczna Zielonka - informacje

Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

W trakcie konsultacji dermatologicznej, po wywiadzie i rozpoznaniu dolegliwości, lekarz dermatolog przeprowadza badanie z oceną stanu skóry, włosów lub paznokci w celu zaplanowania terapii adekwatnej do problemu. Obszar kompetencji specjalisty obejmuje leczenie chorób o podłożu wirusowym i bakteryjnym, alergii skórnych oraz badania zmian w kierunku nowotworów skóry. Kompleksowe konsultacje dermatologiczne zwykle obejmują dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Konsultacja dermatologiczna w Zielonce

Leczeniem chorób skóry u dzieci i osób dorosłych zajmują się dermatolodzy-wenerolodzy Centrum Multi-Medica. Specjaliści placówki prowadzą diagnostykę i dobierają odpowiednie metody metody leczenia AZS i łuszczycy, trądziku oraz wyprysku i chorób grzybicznych. Diagnostyka obejmuje ponadto brodawki wirusowe (kurzajki) i znamiona barwnikowe (pieprzyki) z zastosowaniem – w tym ostatnim przypadku – dermatoskopu. W ramach konsultacji przeprowadzana jest także kwalifikacja do zabiegów usuwanie drobnych zmian skórnych w znieczuleniu miejscowym (w tym biopsji) oraz zabiegów pielęgnacji skóry, jakie obejmują np. ablacje laserowe i kriochirurgię.

Konsultacje w zakresie dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz dermatologii estetycznej świadczy lek. med. Mateusz Koniarz, specjalista dermatolog i wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W swojej praktyce konsultuje zmiany skórne w profilaktyce czerniaka, świadcząc chirurgiczne zabiegi wycięcia znamion i nowotworów skóry oraz zabiegi ablacji laserowych i elektrokoagulacji. Ofertę stanowi również pełen zakres zabiegów anti-aging, obejmujących takie procedury, jak lipoliza iniekcyjna, czy resurfacing ablacyjny i nieablacyjny skóry laserem frakcyjnym. W ramach leczenia zmian naczyniowych, lekarz przeprowadza także zabiegi laserem pulsacyjnobarwnikowym.

Konsultacja dermatologiczna, która należy do świadczeń Centrum Medycznego LeczyMed w Ząbkach (5 km od Zielonki), obejmuje wszystkie choroby o podłożu alergologicznym, bakteryjnym, wirusowym, nowotworowym oraz genetycznym (np. łuszczyca, liszajec, świąd, AZS). Świadczenia realizowane są zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i obejmują diagnostykę (wideodermoskopia) zmian skórnych w każdym wieku oraz badania inwazyjne, takie jak biopsja, nakłucia diagnostyczne i pobieranie wycinków do badań. Nowoczesna jednostka, która powstała w 2012 r. w ramach wizyty u dermatologa oferuje ponadto możliwość wyłyżeczkowania zmiany chorobowej bądź zamrażania jej ciekłym azotem.

Cena konsultacji dermatologicznej w Zielonce i w Londynie (Wielka Brytania)

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

Podczas gdy w Zielonce ceny konsultacji dermatologicznych zaczynają się od 90 zł, w jednej z brytyjskich klinik dermatologicznych Eudelo pierwsza konsultacja kosztuje 299 £, a 230 £ trzeba zapłacić za każdą następną - w przeliczeniu daje to kwoty 1 674 i 1 288 zł.

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Zielonce na tle innych miast

 • Tarnowo Podgórne od 150 zł
 • Warszawa od 100 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 150 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Zielonce jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Zielonki, w miejscowościach: Józefów, Otwock, Piaseczno oraz Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska