Konsultacja kardiologiczna Ruda Śląska i okolice

Synonimy: konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Rudzie Śląskiej nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja kardiologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Rudy Śląskiej. Konsultacja kardiologiczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (46 km od Rudy Śląskiej) w cenie 120 zł lub w Poliklinika Doktora Bessera w Sosnowcu (18 km od Rudy Śląskiej) gdzie cena za konsultacja kardiologiczna wynosi 110 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja kardiologiczna w Rudzie Śląskiej?

Usługa konsultacja kardiologiczna w Rudzie Śląskiej jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska