Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Katowice

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w INTER-MED Gabinet zabiegowy w INTER-MED

Chirurgia plastyczna jest działem medycyny, ukierunkowanym na specjalistyczne zabiegi poprawiające urodę, a zakres wykonywanych procedur obejmuje obszar całego ciała i ma postać zarówno małoinwazyjnych zabiegów, jak i poważnych ingerencji w organizm. W zależności od stopnia zaawansowania, czynności są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym (narkoza).

Chirurgia plastyczna – kreacja ludzkiego piękna

Euroklinika jest nowoczesną placówką medyczną zlokalizowaną na Ligocie, z pełnym zapleczem operacyjnym i pooperacyjnym, ze specjalistycznymi gabinetami włącznie oraz z całodobową opieką lekarską i pielęgniarską. Panel zabiegów i operacji z zakresu chirurgii plastycznej stanowi szeroka oferta, której szczegóły oraz końcową cenę uzyskamy po konsultacji medycznej przeprowadzonej w  klinice. Kwalifikacjami do korekcji chirurgicznych oraz realizacją procedur zajmuje się lekarz naczelny, właściciel kliniki – lek. med. Jerzy Wilgus, chirurg plastyczny, który zainicjował działalność placówki w 1992 r.

Standardowa procedura, jaką w swojej Klinice Chirurgii Plastycznej przy ul. Aleksandra Fredry 22 realizuje lek. med. Arkadiusz Kuna, chirurg plastyczny, przewiduje rejestrację, po której zawsze następuje konsultacja chirurgiczna, niezależnie od rodzaju zabiegu. Jest to okazja do konfrontacji oczekiwań i możliwości jakie oferuje klinika, wraz ze szczegółami każdej procedury oraz możliwych powikłań i postępowania po zabiegu. Dopiero wtedy, po odpowiedniej kwalifikacji ustalany jest termin operacji oraz wytyczne, co do wymaganych badań.

Konsultacje w zakresie Gabinetu Lekarskiego świadczy również lek. med. Bożena Jaklik, specjalista chirurg plastyk, która specjalizuje się w operacjach plastycznych oraz operacjach twarzy w zakresie korekcji nosa, uszu, a także naprawy zniekształceń porozszczepowych i pourazowych. Konsultacje przeprowadza w Prywatnej Wielospecjalistycznej Praktyce Lekarskiej „Medipol” mieszczącej się w Katowicach przy ulicy Powstańców 34. Wywiad kwalifikuje pacjenta do zabiegu na podstawie stanu zdrowia, historii przebytych schorzeń oraz stosowanego dotychczas leczenia. 

W ramach indywidualnej praktyki – Gabinetu Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej, kwalifikacje do zabiegów przeprowadza oraz je wykonuje lek. med. Aleksandra Wolnicka, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej. Wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonuje w Centrum Chirurgii Krótkoterminowej należącym do Epione ZOZ – sieci specjalistycznych placówek medycznych zlokalizowanych na terenie Katowic. Ceny procedur są ustalane podczas konsultacji, która poprzedza każdy zabieg i jest objęta odrębnym cennikiem.

W Prywatnym Szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie, podczas pierwszej konsultacji chirurgicznej, oprócz kompleksowego wywiadu i ustalenia rodzaju zabiegu, następuje także kwalifikacja do odpowiedniej metody i przebiegu całej terapii. Cennik obejmuje zarówno konsultacje chirurgiczną, jak i specjalistyczne konsultacje dot. zabiegu piersi oraz konsultację anestezjologiczną. Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej jest lek. med. Sybilla Piekarska, chirurg plastyk. Zespół specjalistów tworzy dr n. med. Zbigniew Giedrojć Juraha, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. 

Konsultacje specjalistyczne w pełnym zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej przeprowadza dr n. med. Zbigniew Łucki w zakresie Prywatnej Praktyki oraz  na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, gdzie od 2008 r. pełni funkcję ordynatora. Członek m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, jest certyfikowany w zakresie chirurgii piersi i twarzy. Konsultacje świadczy na terenie Katowic, m.in. w takich placówkach, jak: Lux Med., Inter-Med oraz Szpital Angelius Provita.

Ile zapłacimy za konsultację chirurgiczną w Katowicach i w Royal Tunbridge Wells (UK)?

Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Zdecydowanie niższe ceny oferują chirurdzy krajowi. Cena konsultacji u chirurga plastycznego lek. med. Marca Pacifiko, który jest konsultantem w zakresie chirurgii kosmetycznej w Purity Bridge, zaczyna się od 150 £ (840 zł).

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 125 zł do 200 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
 • Kielce od 200 zł
 • Rzeszów od 100 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.