Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Wrocław

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja z chirurgiem naczyniowym we Wrocławiu?

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Komorowice (11 km od centrum Wrocławia)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Wrocław - informacje

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Jedną z odmian chirurgii ogólnej jest chirurgia naczyniowa. Specjaliści tej dziedziny medycyny zajmują się chorobami układu naczyniowego. W obszarze ich zainteresowań pozostaje m.in. zakrzepowe zapalenie żył, niedokrwienie kończyn czy choroby tętnic szyjnych. Konsultacja z chirurgiem naczyniowym jest zalecana także w przypadku miażdżycy. Podczas wizyty lekarz najczęściej, oprócz wywiadu z pacjentem, przeprowadza także badanie USG Dopplera. Pozwala ono na ustalenie drożności żył i na jego podstawie chirurg naczyniowy może zakwalifikować chorego np. do zabiegu udrożnienia naczynia albo implantacji protez naczyniowych.

Gdzie we Wrocławiu udać się na konsultację do chirurga naczyniowego?

Chirurg naczyniowy dr n. med. Krzysztof Korta w ramach konsultacji z zakresu chirurgii naczyniowej zajmuje się przede wszystkim diagnostyką miażdżycy tętnic, zakrzepicy i obrzęków oraz żylaków kończyn dolnych. Jest autorem pracy pt. Diagnostyka i postępowanie chirurgiczne w niewydolności żyły odstrzałkowej i żył mięśnia brzuchatego łydki. Ukończył kurs USG Postępy diagnostyki dopplerowskiej oraz wiele innych szkoleń z zakresu chirurgii naczyniowej. Uczestniczy również w Kongresach Towarzystw Naczyniowych oraz Konferencjach Naukowo-Szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Prof. dr hab. Andrzej T. Dorobisz posiada specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej, ale także chirurgii ogólnej i angiologii. Udziela konsultacji dotyczących chirurgii naczyniowej oraz przeprowadza badania USG układu naczyniowego. Doświadczenie zawodowe w zakresie chirurgii naczyniowej zdobywał m.in. w Klinice w Basel pod kierunkiem prof. M. Allgöwera oraz w Szpitalu Kantonalnym w Bruderholtz. W 1994 r. odbywał staż naukowy w Klinice Chirurgii Naczyniowej Szpitala Charite Universytetu im.Humboldta w Berlinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych oraz International Union of Angiology.

Konsultacji z zakresu chirurgii naczyniowej we Wrocławiu udziela także chirurg naczyniowy lek. med. Maciej Malinowski, który posiada również specjalizację z chirurgii ogólnej. Zajmuje się przede wszystkim zabiegami w obrębie  tętnic i żył metodą otwartą i wewnątrznaczyniową. Przeprowadza operacje tętnic szyjnych, żylaków kończyn dolnych oraz tętniaków (w tym aorty piersiowej i brzusznej, tętnic kończyn oraz tętnicy trzewnej). Wiedzę praktyczną zdobywał m.in. w EuroMediCare Przychodni i Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu czy na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Planicy Zdroju.

Czy koszty konsultacji z chirurgiem naczyniowym są mniejsze we Wrocławiu czy za granicą?

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Chirurdzy naczyniowi za konsultację we Wrocławiu pobierają opłaty w granicach od 100 zł do 200 zł. Są to ceny konkurencyjne w stosunku do The Private Clinic of Harley Street w Londynie. Tu za wizytę u chirurga naczyniowego trzeba zapłacić 150 £ (ok. 870 zł).

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Warszawa od 140 zł do 300 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Radom od 100 zł do 130 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 160 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez flebologa i chirurga naczyniowego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska