Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Wrocław

konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)
Oława, ul. Chrobrego 20B/I

Centrum Medyczne RENOVAMED

 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 100 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Wrocław - informacje

  Gabinet zabiegowy w SkyMed Gabinet zabiegowy w SkyMed

  Jedną z odmian chirurgii ogólnej jest chirurgia naczyniowa. Specjaliści tej dziedziny medycyny zajmują się chorobami układu naczyniowego. W obszarze ich zainteresowań pozostaje m.in. zakrzepowe zapalenie żył, niedokrwienie kończyn czy choroby tętnic szyjnych. Konsultacja z chirurgiem naczyniowym jest zalecana także w przypadku miażdżycy. Podczas wizyty lekarz najczęściej, oprócz wywiadu z pacjentem, przeprowadza także badanie USG Dopplera. Pozwala ono na ustalenie drożności żył i na jego podstawie chirurg naczyniowy może zakwalifikować chorego np. do zabiegu udrożnienia naczynia albo implantacji protez naczyniowych.

  Gdzie we Wrocławiu udać się na konsultację do chirurga naczyniowego?

  Chirurg naczyniowy dr n. med. Krzysztof Korta w ramach konsultacji z zakresu chirurgii naczyniowej zajmuje się przede wszystkim diagnostyką miażdżycy tętnic, zakrzepicy i obrzęków oraz żylaków kończyn dolnych. Jest autorem pracy pt. Diagnostyka i postępowanie chirurgiczne w niewydolności żyły odstrzałkowej i żył mięśnia brzuchatego łydki. Ukończył kurs USG Postępy diagnostyki dopplerowskiej oraz wiele innych szkoleń z zakresu chirurgii naczyniowej. Uczestniczy również w Kongresach Towarzystw Naczyniowych oraz Konferencjach Naukowo-Szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

  Prof. dr hab. Andrzej T. Dorobisz posiada specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej, ale także chirurgii ogólnej i angiologii. Udziela konsultacji dotyczących chirurgii naczyniowej oraz przeprowadza badania USG układu naczyniowego. Doświadczenie zawodowe w zakresie chirurgii naczyniowej zdobywał m.in. w Klinice w Basel pod kierunkiem prof. M. Allgöwera oraz w Szpitalu Kantonalnym w Bruderholtz. W 1994 r. odbywał staż naukowy w Klinice Chirurgii Naczyniowej Szpitala Charite Universytetu im.Humboldta w Berlinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych oraz International Union of Angiology.

  Konsultacji z zakresu chirurgii naczyniowej we Wrocławiu udziela także chirurg naczyniowy lek. med. Maciej Malinowski, który posiada również specjalizację z chirurgii ogólnej. Zajmuje się przede wszystkim zabiegami w obrębie  tętnic i żył metodą otwartą i wewnątrznaczyniową. Przeprowadza operacje tętnic szyjnych, żylaków kończyn dolnych oraz tętniaków (w tym aorty piersiowej i brzusznej, tętnic kończyn oraz tętnicy trzewnej). Wiedzę praktyczną zdobywał m.in. w EuroMediCare Przychodni i Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu czy na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Planicy Zdroju.

  Czy koszty konsultacji z chirurgiem naczyniowym są mniejsze we Wrocławiu czy za granicą?

  Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

  Chirurdzy naczyniowi za konsultację we Wrocławiu pobierają opłaty w granicach od 100 zł do 200 zł. Są to ceny konkurencyjne w stosunku do The Private Clinic of Harley Street w Londynie. Tu za wizytę u chirurga naczyniowego trzeba zapłacić 150 £ (ok. 870 zł).

  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 100 zł do 300 zł
  • Warszawa od 120 zł do 300 zł
  • Kraków od 130 zł do 350 zł
  • Łódź od 100 zł do 226 zł
  • Poznań od 150 zł do 226 zł
  • Gdańsk od 110 zł do 300 zł
  • Radom od 100 zł do 150 zł
  • Tychy od 100 zł do 150 zł
  • Katowice od 100 zł do 226 zł
  • Białystok od 150 zł do 226 zł
  • Lublin od 100 zł do 150 zł
  • Bydgoszcz od 100 zł do 200 zł
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym cena »

  Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.