Liposukcja wspomagana strumieniem wody Body Jet WAL

Synonimy: liposukcja Body Jet WAL, liposukcja

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz liposukcja wspomagana strumieniem wody body jet wal? Dołącz do nas! »

Liposukcja wspomagana strumieniem wody Body Jet WAL - informacje

Sala operacyjna w Horizon Medical Center Sala operacyjna w Horizon Medical Center

Liposukcja wspomagana strumieniem wody Body Jet WAL to zabieg bezpieczny, małoinwazyjny i przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, który nie wymaga hospitalizacji. Kaniula, wprowadzana przez niewielkie otwory w skórze, podaje do komórek tłuszczowych pod ciśnieniem specjalny roztwór, który je rozpuszcza i oddziela od tkanki łącznej, nie uszkadzając przy tym nerwów i naczyń. Dalsza część kaniuli odsysa rozbite komórki tłuszczowe. Metoda ma dodatkowy atut w postaci obkurczania ścian naczyń krwionośnych i znieczulania operowanego obszaru.

Gdzie można pozbyć się tkanki tłuszczowej przy pomocy strumienia wodnego - zabiegi liposukcji w Polsce

Zabiegami liposukcji z wykorzystaniem strumienia wodnego Body Jet zajmuje się, przyjmujący pacjentów w Szczecinie, dr n. med. Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej (od 2004 roku) oraz specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej (od 2008 roku), który z zakresu przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej zdobywał swoje doświadczenie na licznych kursach i szkoleniach, w tym Body jet Eco i FillerCollecor "Szkolenie w zakresie obsługi urządzeń do wykonywania pobrań tkanki tłuszczowej metodą WAL (water jet assisted liposuction) urządzeniem Body Jet Eco wraz z systemem FillerCollector" (Warszawa, 2014 rok). Zabiegi mikroliposukcji wodnej przeprowadza urządzeniem Body Jet Evo, który wykorzystuje FillerCollecotr, czyli system zbierania małych i średnich ilości tłuszczu.

Liposukcja wspomagana strumieniem wody Body Jet WAL to także oferta Kliniki Estetyki Ciała Bella Med, znajdującej się w Elblągu. Za pomocą urządzenia do liposukcji wodnej można tutaj poddać się odessaniu tłuszczu z podbródka, brzucha, pleców i talii, a także ud zewnętrznych i wewnętrznych czy pośladków. Ponadto pobrana tkanka tłuszczowa może być tutaj wykorzystana przy zabiegach modelowania piersi i pośladków metodą BEAULI. Z innych proponowanych w placówce zabiegów modelujących i likwidujących nadmiar tkanki tłuszczowej można wymienić lipolizę iniekcyjną podbródka i brzucha oraz zabieg Lipogems - pozyskiwanie komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej.

Na liposukcję wodną Body Jet zaprasza do Warszawy Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla "Łowicka". Przeprowadzana jest tutaj liposukcja Body Jet Evo z wykorzystaniem metody WAL, a odessana tkanka tłuszczowa może być wykorzystana do przeszczepów autogennych w celu modelowania kształtu i powiększania piersi, a także w celu wolumetrii twarzy czy powiększania ust.

Ile kosztuje zabieg liposukcji Body Jet WAL w Polsce, a ile w Niemczech?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Zakopane Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Zakopane

Za liposukcję wspomaganą strumieniem wodnym wybranej okolicy ciała w polskich ośrodkach medycznych trzeba zapłacić 2 000 zł, natomiast w Niemczech jest to kwota równa 1 500 euro (6 400 zł) w Asthetisch Plastische Chirurgie Berlin.

Liposukcja wspomagana strumieniem wody Body Jet WAL - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 3 000 zł do 14 500 zł
  • Łódź od 3 000 zł do 13 000 zł
  • Kraków od 3 500 zł
  • Katowice od 3 500 zł
  • Wrocław od 3 500 zł do 7 000 zł
  • Kowale od 2 500 zł do 6 500 zł
  • Bydgoszcz od 3 000 zł do 9 000 zł
  • Gdańsk od 4 000 zł do 5 000 zł
  • Zakopane od 3 500 zł do 14 500 zł
  • Józefów od 2 000 zł do 7 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.