Odmładzanie pochwy laserem Bydgoszcz

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Filtruj wyniki

Rewitalizacja pochwy w Bydgoszczy - informacje

Wraz z procesem starzenia się kobiet dochodzi do utraty jędrności i sprężystości sromu, zwiększenia objętości pochwy oraz zmniejszenia jej nawilżenia. Ma to wpływ nie tylko na spadek jakości życia seksualnego, ale również na obniżenie samooceny. Jedną z metod likwidacji zespołu rozluźnienia pochwy jest laseroterapia, a dokładniej zabieg laserowej rewitalizacji pochwy. Procedura ma na celu m.in. zwiększenie elastyczności oraz nawilżenia pochwy, trwa około 30 minut i nie wymaga hospitalizacji. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną przez co najmniej 7 dni. Efekty laserowego odmładzania pochwy widoczne są po około miesiącu i utrzymują się przez około 2 lata.

Zabieg laserowego odmładzania pochwy w Bydgoszczy

Odmładzanie pochwy laserem w Bydgoszczy jest możliwe do przeprowadzenia w Klinice Esteticmed. W placówce świadczona jest szeroka gama zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy wykonywany jest za pomocą lasera SmartXide2 MonaLisa Touch. Urządzenie przeznaczone jest do przebudowy histologicznej śluzówki pochwy oraz do odmładzania i ujędrniania skóry narządów płciowych zewnętrznych. Stosowane jest również do leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Oferta ośrodka obejmuje także waginoplastykę, labioplastykę oraz zabiegi z użyciem nici ginekologicznych Vaginal Narrower.

W Bydgoszczy na zabieg odmładzania pochwy laserem udać się można również do lek. med. Michała Makarewicza, specjalisty ginekologii i położnictwa. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy. Posiada certyfikat, uprawniający go do wykonywania procedur z zakresu ginekologii estetycznej przy użyciu lasera firmy Fotona. Za jego pomocą, oprócz zabiegu rewitalizacji pochwy, dr Makarewicz przeprowadza również leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Specjalizuje się także w leczeniu operacyjnym zaburzeń statyki narządu rodnego oraz badaniu USG dna miednicy.

W Osielsku, 12 km od Bydgoszczy, laserową rewitalizację pochwy wykonać może dr n. med. Joanna Kłyszejko, ginekolog i położnik. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Do procedury laserowego odmładzania pochwy wykorzystuje laser Er:Yag firmy Fotona, który poprzez pobudzenie kolagenu skutkuje ujędrnieniem i obkurczeniem pochwy. Za jego pomocą leczy także wysiłkowe nietrzymanie moczu. Udać się można do niej również m.in. na laparoskopię ginekologiczną.

Cena laserowego odmładzania pochwy w Bydgoszczy i w Sydney

W Bydgoszczy za zabieg laserowej rewitalizacji pochwy zapłacić trzeba około 1 900 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest znacznie wyższa. W Parramatta Plastic Surgery w Sydney wynosi ona 1 500 dolarów australijskich, czyli około 4 200 złotych.



Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa rewitalizacja pochwy w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska