Odmładzanie pochwy laserem Rzeszów

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Rewitalizacja pochwy w Rzeszowie - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Laserowy zabieg odmładzania pochwy to szybka, nieinwazyjna i bezpieczna dla pacjentki procedura z zakresu ginekologii estetycznej. Lekarz wprowadza do pochwy końcówkę lasera, która, przesuwając się, emituje światło laserowe, powodujące fototermiczne napięcie i obkurczenie się ścian pochwy, dając efekt jej ujędrnienia, obkurczenia oraz odmłodzenia poprzez pobudzanie kolagenu produkcji nowych włókien. Zabieg jest jednorazowy, jednak w niektórych przypadkach może istnieć konieczność jego powtórzenia po miesiącu. Laserowemu odmładzaniu pochwy poddają się najczęściej kobiety, mające luźną pochwę z powodu licznych porodów lub w wyniku upływu lat i starzenia się komórek.

Laserowe zabiegi odmładzające pochwę w ofercie rzeszowskich gabinetów medycyny estetycznej

Lekarzem, zajmującym się na terenie Rzeszowa laserową poprawą napięcia oraz nawilżenia pochwy, jest lek. med. Witold Młynarczyk, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 2001 roku). Lekarz ten specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej, z której posiada liczne certyfikaty ze szkoleń, np. certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie stosowania lasera CO2 Beladona (w 2015 roku) czy certyfikat z zakresu laserowej plastyki pochwy. Oprócz ujędrniania, obkurczania i odmładzania pochwy za pomocą lasera, lekarz ten wykonuje także laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz laserowe usuwanie narośli skórnych z okolic intymnych (np. brodawek i włókniaków).

Odmładzanie pochwy laserem to oferta z zakresu ginekologii estetycznej, proponowana przez Gabinet Medycyny Estetycznej Moja Estetyka w Rzeszowie. Placówka ta jest wyposażona w urządzenie laserowe Fotona Intima i jest certyfikowanym gabinetem firmy BTL, produkującej ten laser. Za jego pomocą lekarze nie tylko leczą tutaj zespół rozluźnienia pochwy, ale także wysiłkowe nietrzymanie moczu. Ponadto za pomocą lasera CO2 przeprowadzana jest tutaj labioplastyka laserowa, wykonywany jest też lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, augmentacja punktu G i wypełnianie warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego.

Na rekonstrukcję korekcyjną waginy laserem można udać się również do lek. med. Jadwigi Homy, specjalisty położnictwa i ginekologii (od 2007 roku) oraz seksuologii (od 2010 roku), przyjmującej swoje pacjentki w gabinecie w Rzeszowie. W odmładzaniu pochwy stosuje ona laser Fotona Intima, który wykorzystuje także do laserowego leczenia nietrzymania moczu. Swoje doświadczenie z zakresu zabiegów ginekologicznych zdobywała podczas pracy w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie oraz w Szpitalu Pro Familia w Rzeszowie.

Jaka jest cena laserowej rewitalizacji pochwy w Rzeszowie, a jaka w Leicester?

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

2 000 zł trzeba zapłacić za zabieg laserowy, leczący rozluźnienie pochwy w rzeszowskich gabinetach medycyny estetycznej, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma równa 693 funty (3 400 zł) w Genesis Clinic, mieszczącej się w Leicester.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 450 zł
 • Gdynia od 2 200 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 400 zł
 • Szczecin od 2 500 zł
 • Lubin od 900 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.