Plastyka brzucha Chorzów

abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Katowice, ul. Gliwicka 159

AVIMED

4,3 / 5  (315 opinii)  rozwiń

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą. ~ Szczęśliwa Kobieta 😀 (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Łucki)

  • Plastyka brzucha od 6 150 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  125 zł
Zadzwoń:  32 433pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Rybnik, ul. Cegielniana 14

Lift Med

4,6 / 5  (1138 opinii)  rozwiń

Zabieg przebiegł bezproblemowo. Po dobie, gdy zobaczyłam efekt to przeszło to moje wszelkie oczekiwania. Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale od przebudzenia do dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli. Tabletki przeciwbólowe do dzisiaj są nieruszone. Nie mogę się doczekać 6 miesiąca po zabiegu ponieważ, wtedy będzie widać pełen efekt. Teraz jest super, a co to będzie za 5 miesięcy - bo tyle mi jeszcze zostało. Jeszcze raz warto wspomnieć i że ekipa specjalistów z Panią doktor Sybillą na czele zrobili kawał dobrej roboty. Dziękuję im za to. ~ Wioleta D (Plastyka brzucha, lek. Sybilla Piekarska)

  • Plastyka brzucha od 15 000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  180 zł
Zadzwoń:  32 433pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Usługa plastyka brzucha w Chorzowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Chorzowa, w miejscowościach: Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice, Jaworzno oraz Lubliniec.