Plastyka brzucha Nowy Sącz

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Filtruj wyniki
Pacjenci z Nowego Sącza wybierają także placówki z Nowego Targu (52 km od centrum Nowego Sącza)
Nowy Targul. Aleja Tysiąclecia 111

Allestetis

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Allestetis świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medy… więcej »

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Nowego Sącza, w miejscowościach: Szczawnica, Krynica-Zdrój, Muszyna oraz Tarnów.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska