Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Radom

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Radom - informacje

Plastyka warg sromowych większych lub mniejszych ma na celu poprawę wyglądu tej części ciała kobiety. Często pacjentki, poddając się takiej operacji plastycznej, kierują się nie tylko względami estetycznymi, ale także funkcjonalnością, gdyż nieprawidłowy rozmiar warg sromowych utrudnia uprawianie sportu, codzienne funkcjonowanie oraz powoduje dyskomfort w noszeniu bielizny i ubrań. Zabieg taki przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, w zależności od wyboru pacjentki i decyzji lekarza operatora. Chirurg wycina nadmiar skóry i tkanek warg sromowych, następnie je odpowiednio modeluje i zszywa. Całkowity okres gojenia się ran po zabiegu to sześć tygodni.

Poprawa kształtu warg sromowych w radomskich placówkach ginekologii estetycznej

Lekarzem, zajmującym się poprawą kształtu i rozmiaru warg sromowych mniejszych lub większych w Radomiu, jest lek. med. Zdzisław Dubnicki, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 1990 i II stopnia w 1995 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie z zakresu ginekologii estetycznej zdobywał na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie oraz na kursach, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Oprócz korekcji warg sromowych zajmuje się także plastyką pochwy, powiększaniem i uwypuklaniem punktu G, liftingiem pochwy i krocza oraz laserowym odmładzaniem pochwy i sromu.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych oferowana jest także przez Klinikę Estivance, znajdującą się w Radomiu. Palcówka ta proponuje również swoim pacjentkom, z zakresu operacji intymnych, plastykę zwężającą pochwy, autologiczny przeszczep tłuszczu do warg sromowych oraz powiększenie punktu G za pomocą iniekcji kwasu hialuronowego. Ponadto można poddać się tutaj operacji plastycznej brzucha, plastyce ramion i ud oraz powiększeniu pośladków za pomocą implantów lub przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej.

Na operację plastyczną warg sromowych można udać się również do Radomskiego Centrum Ginekologiczno-Położniczego. Przeprowadzana jest tutaj labioplastyka warg sromowych większych z powodu ich zwiotczenia i zapadnięcia oraz labioplastyka warg sromowych mniejszych w przypadku ich przerostu. Wśród innych zabiegów z zakresu estetyki miejsc intymnych można poddać się tutaj również plastyce pochwy i krocza, korekcji blizn po nacięciu krocza i cięciu cesarskim oraz powiększeniu punktu G.

Jaka jest cena korekty warg sromowych w Radomiu, a jaka w Londynie?

4 000 zł trzeba zapłacić za labioplastykę w placówkach medycznych na terenie Radomia, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to cena równa 4 000 funtów (19 800 zł) klinice Xthetic, mieszczącej się w Londynie.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Radomiu na tle innych miast

 • Radom od 4 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdynia od 2 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Lubin od 1 800 zł do 3 800 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Radomia, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska