Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Tychy i okolice

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka warg sromowych mniejszych / większych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Tychów. Plastyka warg sromowych mniejszych / większych można przeprowadzić m.in. w AVIMED w Katowicach (16 km od Tychów) w cenie 4 305 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (34 km od Tychów) gdzie cena za plastyka warg sromowych mniejszych / większych wynosi 3 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Tychach?

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Tychy - informacje

Kadra w Euroklinika Kadra w Euroklinika

Plastyka warg sromowych mniejszych lub większych, zwana inaczej labioplastyką, przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa ponad godzinę (ok. 90-120 minut). W czasie tego zabiegu lekarz nadaje odpowiedni kształt wargom sromowym poprzez wycięcie nadmiaru skóry, wyeliminowanie asymetrii a także skorygowanie wszelkich nieprawidłowości estetycznych i funkcjonalnych. Po zabiegu zakładane są szwy wchłanialne, a pacjentka powinna zostać w placówce medycznej jedną dobę na obserwacji. 

Modelowanie warg sromowych w Tychach

Na labioplastykę można udać się do Kliniki EsteDerm, znajdującej się w Tychach. Placówka ta z zakresu ginekologii estetycznej proponuje także inne zabiegi, w tym plastykę krocza, laserowe zwężenie pochwy, laserową rewitalizację pochwy oraz laserową korektę blizn po cięciu cesarskim. Ponadto pacjentka może poddać się tutaj również nacięciu błony dziewiczej, wybielaniu warg sromowych i odbytu laserem czy laserowemu leczeniu nietrzymania moczu. Klinika ta wyposażona jest w laser CO2 Dana do przeprowadzania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka na operację plastyczną warg sromowych mniejszych lub większych, jest lek. med. Bartosz Kniażewski, ginekolog i położnik (specjalizacja II stopnia w 1990 roku), który przyjmuje na terenie Katowic (16 km od Tychów). Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Umiejętności z zakresu ginekologii plastycznej zdobywał na licznych szkoleniach - ukończył m.in. kurs "Chirurgia estetyczna zewnętrznych narządów płciowych" (Stany Zjednoczone), posiada też certyfikat z odbycia warsztatów "Podstawy ginekologii plastycznej", zorganizowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej w 2013 roku.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych to także propozycja medyczna Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gynecentrum, mieszczącej się w Katowicach. Wśród innych zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej oferowane jest tutaj także odtworzenie błony dziewiczej, odkrycie łechtaczki oraz usunięcie błony dziewiczej. Ponadto za pomocą lasera przeprowadzana jest plastyka krocza, plastyka przedsionka pochwy oraz rewitalizacja pochwy. Lekarze wykonują tutaj również lipotransfer warg sromowych i pochwy, wypełnianie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego oraz lifting pochwy nićmi Vaginal Narrower czy usuwanie rozstępów i blizn okolic intymnych.

Jaka jest cena zabiegu labioredukcji w Tychach, a jaka w Tunbridge Wells?

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

2 000 zł trzeba wydać na operację plastyczną warg sromowych na terenie Tychów, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 2 000 funtów (10 000 zł) w Private Aesthetic Clinic, mieszczącej się w Tunbridge Wells.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Rzeszów od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska