Policzki - modelowanie Sculptra

Synonimy: modelowanie zapadniętych policzków preparatem Sculptra

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Policzki - modelowanie Sculptra - informacje

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Sculptra to jałowa zawiesina kwasu L-polimlekowego, stosowana w zabiegach odmładzających. Przy użyciu preparatu modelować można policzki, usuwać wklęsłości okołowargowe, korygować owal twarzy oraz wypełniać okolice kości jarzmowej, fałdy marionetki i bruzdy nosowo-wargowe. Spłycenia zmarszczek dokonuje się przy pomocy iniekcji cienką igłą lub miękką kaniulą. Jako że pożądany efekt wymaga dużej liczby nakłuć, pacjentom podaje się znieczulenie miejscowe. Efekty widoczne są po upływie kilku tygodni i utrzymują się przez około dwa lata. Po zabiegu skóra staje się bardziej jędrna, napięta i wyraźnie młodnieje.

Modelowanie Sculptra w Polsce

W Warszawie zabiegi z wykorzystaniem preparatu Sculptra przeprowadza dermatolog, lekarz medycyny estetycznej Łukasz Preibisz. Przez dziesięć lat odbywał staż w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie i na Oddziale Dermatologii Dziecięcej Szpitala Św. Łazarza w Warszawie. Brał udział w tworzeniu oraz kierowaniu Poradnią Dermatologiczną W Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Podczas wykonywania zabiegów, poza wypełniaczem Sculptra, stosuje również preparaty takie jak Macrolane, Restylane oraz Juvaderm.

Zabiegi modelujące Sculptra w Poznaniu ma w swojej ofercie lekarz medycyny estetycznej Anna Nowicka, absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jest członkiem sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

We Wrocławiu policzki metodą Sculptra modeluje dermatolog dr hab. n. med. Anita Hryncewicz-Gwóźdź. W 1987 ukończyła ona studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu, a od 1989 pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1991 otrzymała pierwszy, w 1996 natomiast, drugi stopień specjalizacji z Dematologii i Wenerologii. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w roku 1997, a doktora habilitowanego nauk medycznych w 2011.

W Łodzi modelowanie Sculptra wykonuje lekarz medycyny estetycznej Edyta Pankowska-Pryt, absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 2010-2012 ukończyła dwuletni program kształcenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Odbyła takie kursy z zakresu medycyny estetycznej, jak: „Program szkoleniowy Sculptra”, „Techniki zabiegowe w dermatologii estetycznej”, „Warsztaty szkoleniowe z zakresu stosowania wypełniacza Radiesse” czy „Holistyczne podejście do pacjenta w medycynie anti-agining”. Jest także absolwentką zagranicznych kursów: „Training course, Level 2 of utilization of Enerpeel in treatment of different skin pathologies” oraz „Certificate of attendence en Allergan Educational Program at workshops on joined techniques in fascial rejuvenation”.

W Krakowie na zabiegi z wykorzystaniem kwasu Sculptra udać można się do lekarza medycyny estetycznej dr n. med. Joanny Kuschill-Dziurdy, absolwentki Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2013 roku obroniła doktorat pt. „Fenotypy kliniczne astmy z nadwrażliwością na aspirynę”. W tym samym roku otrzymała tytuł lekarza roku w plebiscycie Gazety Krakowskiej w kategorii lekarz specjalista. W 2007 roku przebyła szkolenie w Londynie u Dr Elisabeth Dancey. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology i World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine.

W Gdyni odmładzanie preparatem Sculptra znajduje się w ofercie Kliniki Anti Aging INVICTA, która na rynku działa od 2010 roku. Jakość wykonywanych tu badań potwierdzona została certyfikatem Diagnostic Excellence. Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje system zarządzania ISO oraz certyfikat Medical Excellence.

Zabiegi kwasem Sculptra - ceny w Polsce i na świecie

Gabinet zabiegowy w Nasmed Gabinet zabiegowy w Nasmed

Różnice w cenie modelowania policzków metodą Sculptra w Polsce i za granicą są bardzo duże, przez co wielu pacjentów zdecyduje się na wykonanie tego zabiegu w naszym kraju. W Poznaniu jest to koszt 1400 złotych, podczas gdy w London Cosmetic Clinic zapłacić będziemy musieli za niego 450 funtów (2 600 złotych). Wizyta u polskiego specjalisty to także niepowtarzalna okazja do zwiedzenia najważniejszych zabytków naszego kraju.

Policzki - modelowanie Sculptra - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 1 200 zł do 1 800 zł
  • Kraków od 1 200 zł do 2 500 zł
  • Łódź od 1 250 zł do 2 100 zł
  • Wrocław od 1 300 zł
  • Częstochowa od 1 300 zł do 1 600 zł
  • Poznań od 1 200 zł do 1 500 zł
  • Gdańsk od 1 400 zł
  • Bydgoszcz od 1 500 zł
  • Katowice od 1 500 zł do 1 600 zł
  • Rzeszów od 1 500 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa policzki - modelowanie sculptra jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska