Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Szczecin

lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Szczecin - informacje

Powiększyć oraz skorygować kształt piersi można nie tylko za pomocą silikonowych implantów, ale także tłuszczem własnym pacjenta. Zabieg polega na pobraniu komórek tłuszczowych z talii, ud, brzucha, bioder – ogólnie z miejsc, w których nagromadzenie tkanki jest duże. Następnie pobrany w ten sposób materiał wszczepia się w piersi pacjentki. Po kilku tygodniach rekonwalescencji, w trakcie której należy dbać o niewychłodzenie piersi oraz o nieuciskanie ich (np. poprzez noszenie stanika), można cieszyć się bardzo naturalnymi efektami powiększenia. Procedura składa się z trzech etapów: liposukcji, czyli pobrania tłuszczu, separacji komórek tłuszczowych, które zostaną wykorzystane w etapie trzecim – iniekcji do piersi. Większość pacjentek może wrócić do pracy na dzień po zabiegu.

Szczecińscy chirurdzy powiększają piersi tłuszczem

W Szczecinie powiększyć piersi tłuszczem można w gabinecie Medycyna Estetyczna Dr Osadowska. Lek. med. Ilona Osadowska jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, wygłosiła swój wykład na XIII Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie w 2012r. Doktor interesuje się przede wszystkim zabiegami redukującymi i modelującymi tkankę tłuszczową jak lipoliza czy SmartLipo. Ukończyła także szkolenie z zaawansowanych technik iniekcji Restylane oraz kurs Laserlipolisi, który odbył się we Florencji. W Aesthetic Med również można powiększyć biust za pomocą własnego tłuszczu. Zabiegi przeprowadza tutaj dr Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej – pierwszy tego typu lekarz działający na Pomorzu Zachodnim. Był założycielem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Mediolańskiej Szkoły Onkologii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Piersi. Należy również do Europejskiej Akademii Estetycznej oraz Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej. Doktor otrzymał odznakę za zasługi dla ochrony zdrowia, a prowadzona przez niego placówka wygrała w 2006r. ranking tygodnika „Newsweek” jako najlepsza w Polsce prywatna klinika chirurgii plastycznej. Dwa lata później została zwycięzcą w konkursie „Modne miejsca” w kategorii Zdrowie.

Augmentacja piersi tłuszczem własnym w Szczecinie

Zabieg powiekszenia piersi własną tkanką tłuszczową to także specjalność Art Medical Center ze Szczecina. Założycielem kliniki jest dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, który specjalizuje się między innymi w powiększaniu piersi. Doktor przez dwa lata był ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie, obecnie jest konsultantem w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej dla Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie. Jest członkiem Sekcji Chirurgii Estetycznej Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (EACS) i Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. W 2012r. lekarz został uhonorowany nagrodą „Laur Pacjenta”. Brał udział w warsztacie „Breast Augmentation Workshop” zorganizowanym przez The Cambridge Private Hospital w Wielkiej Brytanii oraz w uczestniczył w spotkaniu „Breast Surgery”, które odbyło się w Dusseldorfie w Niemczech w 2011r.

Na powiększenie biustu do Szczecina

Szczecińskie kliniki zapraszają pacjentki z całego świata na zabieg powiększania piersi własnym tłuszczem. Po operacji klientki mogą spokojnie wypocząć na terenach zielonych naokoło miasta. Miejsce jest też łatwo dostępne różnymi środkami transportu. Nie bez znaczenia są także zdecydowanie niższe ceny usług. W Art Medical Center za augmentację piersi tłuszczem zapłacimy od 10.000 zł, podczas gdy transfer tłuszczu w piersi w Statford Mermatherapy Clinic z Warwickshire, UK, kosztuje od £5.000, czyli ok. 25.000 zł.   

 

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 12 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 16 000 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 13 500 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Rzeszów od 7 500 zł
 • Kielce od 11 500 zł do 15 500 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową cena »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.