Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław

Synonimy: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław - informacje

Kadra w Tesoro Kadra w Tesoro

Wraz z upływem czasu nasza skóra traci elastyczność i jędrność. Dzieje się tak, ponieważ zmniejsza się ilość występującego w organizmie kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za nawilżenie skóry. Powstają wtedy zmarszczki, które zdradzają nasz wiek. W dzisiejszym świecie stawia się na urodę i młodość, zatem najbardziej popularnymi zabiegami chirurgii plastycznej stały się te, które usuwają ślady mijającego czasu.

Zmarszczki wypełnia się, ostrzykując je punktowo preparatem kwasu hialuronowego. To krótkie i bezbolesne zabiegi, których efekt jest widoczny natychmiastowo. Niektóre placówki stosują również laser, chirurgicznie usuwając bruzdy skórne.

Specjaliści medycyny estetycznej (kwas hialuronowy)

Mimo, że usuwanie zmarszczek nie jest trudnym zabiegiem, najlepiej znaleźć dobrą klinikę urody. Można w tym celu udać się np. do Wrocławia. To jedno z tych miast, do których chce się wracać jak najczęściej, ponieważ jest klimatyczne i urokliwe. Są tu też liczne kliniki chirurgii plastycznej, więc lubią tu przyjeżdżać kobiety chcące się odmłodzić. Do tego kadra lekarska to prawdziwi specjaliści.

Jednym z nich jest dr Krzysztof Ziemlewski (Art Estetica), absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique) i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W zakresie medycyny estetycznej specjalizuje się od 2001 roku. Ma duże doświadczenie w modelowaniu twarzy z użyciem kwasu hialuronowego. Prócz niego zabiegi w klinice wykonuje także dr Piotr Wielgosz oraz dr Iwona Chlebicka.

Kolejny specjalista, dr n. med. Piotr Knast (Multimedica) to chirurg plastyk z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest także członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ESPRAS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zajmuje się, między innymi, tzw. face liftingiem i wygładzaniem skóry.

Kliniki we Wrocławiu - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

W Centrum Terapii Laserowej stosuje się wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Restylane. Zmarszczki usuwa się również podczas tzw. dermabrazji skóry. Zabieg usuwa naskórek i stymuluje wzrost nowych komórek poprzez naturalne pobudzanie procesów odnawiania. Frakcjonowana dermabrazja laserem Pixel jest na tyle delikatna i mało inwazyjna, że można ją wykorzystywać na dekolcie, twarzy i szyi. W placówce stosowany jest także Botox. Zabiegi w centrum przeprowadza, między innymi, lek. med. Dorota Bałazińska, chirurg (założycielka ośrodka) oraz lek. med. Łukasz Duda-Barcik, absolwent studiów podyplomowych kosmetologii dla lekarzy (prowadzonych przez dr A. Sankowskiego).

Lek. med. Grzegorz Markowicz (Keramed) stosuje preparaty kwasu hialuronowego oraz system Sculptra, zmniejszający wiotkość skóry na podbródku, szyi, brzuchu lub w okolicy kolan. Skutecznie odmładza także skórę dłoni. Oprócz niego usuwa zmarszczki przy użyciu toksyny botulinowej (Botox), a w profilaktyce przeciwzmarszczkowej stosuje mezoterapię. Podobne zabiegi przeprowadza Centrum WellDerm.

Kolejna placówka, CosmetDerm Centrum Dermatologii i Laseroterapii, również stosuje kwas hialuronowy w celu usunięcia zmarszczek. Zabiegi przeprowadza lek. med. Dorota Mielecka oraz lek. med. Ewa Kiełczowska-Dytewska. Oprócz kwasu hialuronowego śródskórnie lub podskórnie wstrzykują preparaty kolagenu, a także  stymulują produkcję włókien kolagenowych (fotoodmładzanie). Inną metodą jest tzw. Thermolift, czyli wygładzanie drobnych zmarszczek, zabieg z użyciem maski z 24-karatowego złota, odżywianie skóry podczas Facial SPA oraz zastrzyki Botoxu.

Kosmetolog Katarzyna Busza (Perfect Body Instytut)  korzysta z preparatu Juvenderm – kwasu hialuronowego w postaci przeźroczystego i jednolitego żelu wiskoelastycznego. Inny zabieg, fotoodmładzanie, wykonuje za pomocą systemu Phaser Epl. Stosuje również Botox i lifting twarzy (system Sculptra). Prócz niej zabiegi w klinice wykonuje także kosmetolog Magdalena Wzientek oraz podolog i kosmetolog Elżbieta Obczasiak.

W Centrum Der-Med zmarszczki wypełniane są nie igłą, a kaniulą – dzięki temu na skórze nie powstają siniaki ani obrzęki. Placówka stosuje Botox, a także preparaty Restylane i Dermalive. Dodatkowo, można tu poddać się zabiegowi z użyciem urządzenia Titan firmy Cutera, który wygładza zmarszczki i uelastycznia skórę.

Po młodość do Wrocławia

Mirosława Bronikowska Mirosława Bronikowska

Wrocław jest wyjątkowo pięknym, pełnym turystycznych atrakcji miastem. Zrozumiałe więc, że turystki medyczne chętnie wybierają go podczas planowania wyjazdów na upiększające zabiegi. Warto przyjechać właśnie tutaj, zwłaszcza, że wybór klinik i salonów kosmetycznych, w których można szybko i bezboleśnie pozbyć się zmarszczek, jest naprawdę bogaty. Zatem przyjeżdżają z Niemiec, Włoch i Wysp Brytyjskich, a po zabiegach wyruszają cieszyć się pobytem w malowniczym mieście. Czeka tu Ostrów Tumski, Dzielnica Czterech Świątyń i Panorama Racławicka.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 200 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 300 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 400 zł do 2 890 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 550 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 100 zł do 1 100 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.