4,9 / 5  - 303 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

Nasza oferta została stworzona z myślą o osobach poszukujących małoinwazyjnych metod usuwania żylaków i leczenia chorób proktologicznych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zabiegi laserowego leczenia żylaków, skleroterapii, miniflebektomii czy zamykania żylaków metodą ClariVein. Otaczamy opieką pacjentów borykających się z zakrzepicą żylną oraz powikłaniami chorób cywilizacyjnych takich jak miażdżyca czy cukrzyca.

Dodatkowo wprowadziliśmy do naszej oferty świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej, proktologii, ortopedii czy kardiologii. Jesteśmy jedną z nielicznych placówek w Polsce, która oferuje swoim pacjentom nowoczesne, laserowe usuwanie torbieli pilonidalnej. Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka ultrasonograficzna. Wykonujemy ambulatoryjne zabiegi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum.