poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza oferta została stworzona z myślą o osobach poszukujących małoinwazyjnych metod usuwania żylaków i leczenia chorób proktologicznych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zabiegi laserowego leczenia żylaków, skleroterapii, miniflebektomii czy zamykania żylaków metodą ClariVein. Otaczamy opieką pacjentów borykających się z zakrzepicą żylną oraz powikłaniami chorób cywilizacyjnych takich jak miażdżyca czy cukrzyca.

Dodatkowo wprowadziliśmy do naszej oferty świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej, proktologii, ortopedii czy kardiologii. Jesteśmy jedną z nielicznych placówek w Polsce, która oferuje swoim pacjentom nowoczesne, laserowe usuwanie torbieli pilonidalnej. Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka ultrasonograficzna. Wykonujemy ambulatoryjne zabiegi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska