Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Dariusz Świdziński

otolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja laryngologiczna140 zł
 • Konsultacja laryngologiczna dziecięca140 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej140 zł
 • Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging140 zł
 • Konsultacja otolaryngologiczna140 zł
 • Pokaż więcej (6)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja chirurgiczna100 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Konsultacja neurologiczna150 zł
 • Konsultacja proktologiczna200 zł
 • Pokaż więcej (233)
Opinie pacjentów:

"Profesjonalne podejście do pacjenta, pełen komfort samego zabiegu. Także jestem zadowolony z pobytu w klinice. Pozdrawiam doktora Sandelewskiego oraz cały zespół." - Mario (Busko-Zdrój)

"Pan Sandelewski miły człowiek, uśmiechnięty i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Pomaga wybrać najlepszą alternatywę." - Claudia

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź lekarzy medycyny estetycznej w pobliżu Bielska-Białej:

lek. Monika Mazur

lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja kosmetologiczna50 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging150 zł
 • Pokaż więcej (207)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Bartosz Pułtorak

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

 • Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej150 zł
 • Pokaż więcej (197)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Bielsku-Białej

Autor:

Celem medycyny estetycznej jest powstrzymanie lub spowolnienie procesu starzenia oraz przeciwdziałanie jego skutkom, a także poprawa defektów urody i nierzadko korekta zmian pourazowych.

Wizyta konsultacyjna u lekarza medycyny estetycznej

Szeroki profil zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii w zakresie profilaktyki, przeciwdziałania i odwracania skutków starzenia się skóry, oferuje należące do Centrum Medycznego Medical House – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Jednostka, jako jedna z nielicznych na rynku stosuje nowoczesne leczenie zmian naczyniowych przy użyciu urządzenia VeinWavem jak również  innowacyjną technologię redukcji tkanki tłuszczowej – Thermismooth. Konsultacja lekarska przy skorzystaniu z zabiegu odliczona jest od jego ceny. Zespół medyczny tworzy lek. med. Barbara Dudka-Żyrek, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Zdaniem dr n. med. Artura Sandelewskiego, specjalisty chirurgii ogólnej z Kliniki Medycyny Estetycznej i Chirurgii Esteuroda, medycyna estetyczna to medycyna jakości życia, ponieważ zabiegi poprawiają nie tylko wygląd, ale także komfort życia i samopoczucie. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, dr Sandelewski, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, specjalizuje się w transplantacji włosów oraz w zastosowaniu osocza bogatopłytkowego w chirurgii i medycynie estetycznej. W Klinice realizuje wraz z zespołem profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej. 

Intralipoterapia, frakcyjna odnowa skóry oraz szeroki zakres zabiegów poprawiających napięcie i elastyczność tkanek to propozycje Gabinetu Medycyny Estetycznej – Euroklinika. Wieloprofilowe, terapeutyczne zastosowanie Botoxu, kilka co najmniej metod likwidowania zmarszczek oraz zintegrowane procedury w zakresie anti-aging czy leczenia zmian naczyniowych to spore atuty tej oferty. Dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej jest lek. med. Ewa Chabierska, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

Tytuł lekarza medycyny estetycznej posiada także lek. med. Ewa Trzepizur-Dżoga, która go certyfikowała w 2011 r. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntyAging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim od 2012 r. prowadzi swój Gabinet Medycyny Estetycznej – Doktor Ewa. W jego zakresie świadczy usługi związane m. in. z leczeniem cery naczynkowej i zmarszczek, nadpotliwości oraz migren, a także nadmiaru tkanki tłuszczowej. Korzystając z wielu technik, zabiegi świadczy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.  

Problematyką przeciwstarzeniową, której zadedykowana została oferta Instytutu Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Ideallist, zajmuje się lek. med. Tatiana Pruhło-Motoszko, lekarz medycyny estetycznej. To pierwsza tego typu placówka na Śląsku, gdzie oferta opracowana została całościowo tak, by leczyć zarówno ducha, jak i ciało. Procedury zostały opracowane specjalnie dla kobiet od 20. do 60. r. ż. oraz dla panów w zakresie pielęgnacji oraz odmładzania. Instytut oferuje możliwość finansowania zabiegów w systemie MediRaty.

Profilaktyką starzenia się skóry oraz nieinwazyjnymi procedurami odmładzającymi zajmują się specjaliści Instytutu Anti-Aging. Tu również pozbędziemy się defektów i niedoskonałości urody w postaci zmarszczek, bruzd, zwiotczenia skóry czy ubytków tkankowych, korzystając z doświadczenia lek. med. Anety Murawiejskiej Ptak, lekarza medycyny estetycznej i członka m. in. Stowarzyszenia Dermatologów Medycyny Estetycznej. Certyfikowana w zakresie wypełniaczy tkanek miękkich, specjalizuje się w  zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii, a do najpopularniejszych procedur wykonywanych w placówce należą iniekcje toksyny botulinowej,  kwasu hialuronowego oraz innych wypełniaczy, m. in. nici liftingujących. 

Cena konsultacji medycznych w Pawlett (Wielka Brytania)

Dr John Buckmaster  w ramach swoich klinik – Aesthetics, świadczy darmowe konsultacje z zakresu medycyny estetycznej w przypadku nowego klienta. Za poradnictwo w temacie małej chirurgii zapłacimy 50 £ (290 zł). Cennik uwzględnia zniżki na niektóre zabiegi i tak np. za niechirurgiczny lifting twarzy (3 obszary) po rabacie 100 £ (580 zł)  zapłacimy 850 £ (4,930 zł).

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Rybnik oraz Katowice.