SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Usunięcie tłuszczaka - cena Zielona Góra

Synonimy: ile kosztuje wycięcie tłuszczaka ręki, resekcja tłuszczaka, lipoma wycięcie jaki koszt w Zielonej Górze więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem usunięcie tłuszczaka - ceny w Zielonej Górze na podstawie danych z 3 klinik oraz 2 lekarzy. Średnia cena za usunięcie tłuszczaka wynosi 358 zł, przy czym najniższa cena to 250 zł, natomiast najwyższa cena za usunięcie tłuszczaka to 400 zł.

Kliniki wykonujące zabieg usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze

Inne kliniki w pobliżu Zielonej Góry wykonujące zabieg

Lekarze wykonujący zabieg usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze

lek. Wilczyński Marcin
Lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny
cena od 450 zł
Inni lekarze w pobliżu Zielonej Góry wykonujący zabieg

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.