Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Częstochowa

laserowe leczenie brodawek wirusowych, laseroterapia brodawek zwykłych, usuwanie laserowe brodawek mozaikowych stóp więcej »

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Brodawki wirusowe, zwane kurzajkami, to niewielkie narośla o często nierównej, hiperkeratotycznej powierzchni, spowodowane infekcją wirusem HPV (brodawczaka ludzkiego). Pojawiają się wraz z osłabieniem układu immunologicznego. Zwykle lokalizują się na stopach i dłoniach, ale zdarzają się także na twarzy i czole (tak zwane brodawki płaskie), pod paznokciami oraz na narządach płciowych (kłykciny kończyste). Kurzajki są przede wszystkim defektem kosmetycznym, rzadko towarzyszą im inne dolegliwości. Wyjątkiem są zmiany na stopach, które mogą utrudniać chodzenie i noszenie dopasowanych butów. Istnieje wiele metod usuwania kurzajek, między innymi kremy zawierające kwasy, wymrażanie ich za pomocą ciekłego azotu oraz usunięcie laserowe. Leczeniem brodawek wirusowych zajmuje się dermatolog.

Usuwanie laserem brodawek wirusowych w Częstochowie – do kogo na zabieg

Laserowo kurzajki usuwa się w Klinice Derma-Clinic dr Orlitz. Placówka w swojej ofercie posiada również inne metody usuwania brodawek wirusowych: krioterapię, czyli miejscowe, silne mrożenie tkanek za pomocą podtlenku azotu, oraz elektrokoagulację, polegającą na ścięciu białka i termicznym uszkodzeniu tkanek przy użyciu prądu elektrycznego. Obie te metody można z powodzeniem stosować przy kurzajkach, brodawkach płaskich oraz łojotokowych. Zabiegi są bezbolesne, wykonywane w znieczuleniu i bezkrwawe.

Usuwanie laserem brodawek wirusowych (kurzajek) może w Częstochowie przeprowadzić także dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba, specjalista dermatologii i wenerologii II stopnia. Swoje doświadczenie w zakresie usuwania zmian skrónych różnego rodzaju zdobywała na licznych specjalistycznych kursach i szkoleniach - ukończyła m.in. kurs „Dermoskopia. Kurs praktyczny”, „Techniki laserowe w dermatologii estetycznej. Metody usuwania blizn i przebarwień skóry” oraz „Rola laserów i nowych technologii w dermatologii estetycznej”. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Problemy z brodawkami wirusowymi można rozwiązać, usuwając je laserowo w Klinice Dermatochirurgii Estetycznej i Laserowej Kinga & Arkadiusz Nicer. Kurzajki usuwane są tu laserem CO2 z modułem Fraxional Pixel CO2. Zamienia on jedną wiązkę lasera, tradycyjnie stosowaną podobnych urządzeniach, na zespół 49 punktów. System ten działa łagodniej i bardziej jednolicie, ponieważ pozostawia zdrowe mostki pomiędzy naświetlonymi przez laser komórkami. Pozwala to na szybszą rekonwalescencję pacjenta, a sam zabieg jest mniej inwazyjny.

Usuwanie laserem kurzajek – ile trzeba zapłacić w Polsce, a ile w Wielkiej Brytanii

Kadra w Beauty Club Lemone Kadra w Beauty Club Lemone
Zabieg usuwania kurzajek za pomocą lasera w londyńskim Tooting Medical Centrekosztuje 150 £ czyli około 780 zł. W Częstochowie ceny takich zabiegów zaczynają się już od 150 zł.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 100 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 149 zł do 860 zł
 • Łódź od 100 zł do 700 zł
 • Wrocław od 50 zł do 400 zł
 • Kraków od 90 zł do 860 zł
 • Katowice od 100 zł do 600 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 150 zł
 • Kielce od 150 zł do 400 zł
 • Gdańsk od 200 zł
Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem cena »

Usługa brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor: