Dobry dermatolog Katowice

Zmagasz się z uporczywą chorobą skóry? A może na Twoim ciele pojawiło się niepokojące znamię? Dobry dermatolog w Katowicach pomoże Ci szybko uporać się z problemami skórnymi. Sprawdzonego specjalistę znajdziesz na poniższej liście 16 śląskich klinik. Porównaj ceny konsultacji, zapoznaj się z profilami lekarzy i umów się na wizytę do placówki, która najbardziej Ci odpowiada!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dermatolog prywatnie w Katowicach - informacje

Problemy skórne mogą mieć różny przyczyny i objawy. Jednymi z najczęstszych problemów skórnych jest trądzik, alergie oraz zmiany skórne. Po poradę z zakresu diagnostyki i leczenia zmian skórnych należy zgłosić się do lekarza dermatologa, który zdiagnozuje dany problem i podejmie środki zaradcze. Poza problemami ze skórą, na konsultację dermatologiczną można udać się z problemami z paznokciami i włosami.

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Gdzie na konsultację dermatologiczną w Katowicach?

Na konsultację dermatologiczną można umówić się do lek. med. Katarzyny Kanwiszer-Nowary, znanego dermatologa i wenerologa. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dermatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Tychach oraz w Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Katowicach. Dr Kanwiszer-Nowara prowadzi Poradnię Dermatologiczną dla Dzieci w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach. Jej głównym obszarem zainteresowań jest dermatologia estetyczna.

Dobry dermatolog przyjmujący w ramach prywatnych wizyt w Katowicach to dr n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek, specjalista dermatolog I stopnia i specjalista wenerolog. Jest ona członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologii, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz Międzynarodowego Towarzystwa Teledermatologii. W swojej pracy zawodowej specjalizuje się przede wszystkim w dermatologii klasycznej i wideodermatoskopii, kapilaroskopii i trichoskopii, a także w dermatologii estetycznej. Jest autorem Atlasu Dermatologii Cyfrowej.

Dobry dermatolog na Śląsku

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

W Body Care Clinic w cenie konsultacji dermatologicznej znajduje się także badanie dermatoskopowe. W placówce, która dołączyła do Tourmedica.pl na początku 2019 roku, oprócz lek. Aleksandry Lipka-Trawińskiej, dermatologa i wenerologa, pacjentów przyjmuje także wielu specjalistów z dziedziny kosmetologii. Są to:

  • dr n. med. Anna Deda
  • mgr Anna Smolińska
  • mgr Sandra Warzecha
  • mgr Natalia Stadler

Prywatna konsultacja dermatologiczna znajduje się także w ofercie Centrum Medycznego Angelius Provita. Oprócz konsultacji z dermatologiem, w placówce można skorzystać również z dalszego postępowania zabiegowego, na przykład z wideodermatoskopii (nieinwazyjna metoda diagnostyczna, służąca do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego) oraz z chirurgicznego lub laserowego usuwania zmian skórnych. W ofercie placówki znajduje się również zabieg radiofrekwencji RF Curis, wykonywany przez mikrochirurgiczny generator RF. Poprzez radiofrekwencję można usuwać zmiany naczyniowe, przeprowadzać lifting radiochirurgiczny, a także zmniejszać worki pod oczami i kurze łapki.

Usługa konsultacja dermatologiczna w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.