Konsultacja dermatologiczna Katowice

dermatolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja dermatologiczna Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Problemy skórne mogą mieć różny przyczyny i objawy. Jednymi z najczęstszych problemów skórnych jest trądzik, alergie oraz zmiany skórne. Po poradę z zakresu diagnostyki i leczenia zmian skórnych należy zgłosić się do lekarza dermatologa, który zdiagnozuje dany problem i podejmie środki zaradcze. Poza problemami ze skórą, na konsultację dermatologiczną można udać się z problemami z paznokciami i włosami.

Konsultacje dermatologiczne w Katowicach

Na konsultację dermatologiczną można umówić się do lek. med. Katarzyny Kanwiszer-Nowary, specjalisty dermatologa II stopnia i specjalisty wenerologa. Ukończyła w 1992 roku Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dermatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Tychach oraz w Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Katowicach. Dr Kanwiszer-Nowara od roku 2003 współpracuje z Oddziałem Dermatologicznym w Mysłowicach, pełniąc funkcję Zastępcy Ordynatora Oddziału. Prowadzi również Poradnię Dermatologiczną dla Dzieci w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach. Jej głównym obszarem zainteresowań jest dermatologia estetyczna.

Kolejny dermatolog przyjmujący w ramach prywatnych wizyt w Katowicach to dr n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek, specjalista dermatolog I stopnia i specjalista wenerolog. Od 1998 roku współpracuje z Kliniką Dermatologii i Wenerologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2001 roku uzyskała I stopień specjalizacji w dermatologii i wenerologii, a w roku 2003 uzyskała tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologii, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz Międzynarodowego Towarzystwa Teledermatologii. W swojej pracy zawodowej specjalizuje się przede wszystkim w dermatologii klasycznej i wideodermatoskopii, kapilaroskopii i trichoskopii, a także w dermatologii estetycznej. Jest autorem Atlasu Dermatologii Cyfrowej.

Prywatna konsultacja dermatologiczna znajduje się także w ofercie Centrum Medycznego Angelius Provita. Oprócz konsultacji z dermatologiem, w placówce można skorzystać również z dalszego postępowania zabiegowego, na przykład z wideodermatoskopii (nieinwazyjna metoda diagnostyczna, służąca do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego) oraz z chirurgicznego lub laserowego usuwania zmian skórnych. W ofercie placówki znajduje się również zabieg radiofrekwencji RF Curis, wykonywany przez mikrochirurgiczny generator RF. Poprzez radiofrekwencję można usuwać zmiany naczyniowe, przeprowadzać lifting radiochirurgiczny, a także zmniejszać worki pod oczami i kurze łapki.

Konsultacja dermatologiczna – w Polsce taniej niż w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

W Katowicach cena prywatnej wizyty dermatologicznej to 100 zł. W Londynie jest znacznie drożej - w London Dermatology Clinic cena pojedynczej konsultacji wynosi 79 £, czyli 475 zł.

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Józefosław od 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Poznań od 120 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 150 zł
Konsultacja dermatologiczna cena »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor: