Konsultacja flebologiczna Warszawa

Synonimy: konsultacja z lekarzem flebologiem, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna więcej »

Filtruj wyniki
Warszawaul. Wawelska 5

Klinika Flebologii

ocena 4.8 / 5 (16 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Jestem zadowolona z wizyty.....choć nie spodziewałam się. ...ze będę musiała bywać tak często...." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja flebologiczna Warszawa - informacje

Kadra w Nasmed Kadra w Nasmed

Flebolog jest lekarzem specjalizującym się w diagnostyce oraz leczeniu chorób żył, takich jak żylaki, „pajączki”, owrzodzenia żylne czy zakrzepica. Konsultacja flebologiczna nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta i najczęściej odbywa się poprzez badanie fizykalne. Do bardziej szczegółowej oceny stopnia zaawansowania chorobowego nieprawidłowo funkcjonujących części żył używa się aparatu USG Doppler. Urządzenie to pozwala dobrać najodpowiedniejszą metodę leczenia, wśród których znajdują się m.in. metody farmakologiczne, metody operacyjne, laserowe bądź skleroterapia.

Gdzie w Warszawie udać się na konsultacje flebologiczną?

Konsultacje flebologiczną w Warszawie można odbyć w Klinice Flebologii. Jest to klinika specjalizująca się w diagnostyce oraz leczeniu wszelkich chorób żylnych i tętniczych. Przeprowadzane są tu komplaksowe badania z zakresu diagnostyki żył, m.in. badania flebograficzne, wenograficzne w tomografii komputerowej oraz dynamiczne w rezonansie magnetycznym, które wykonywane są na urządzeniu 3 Teslowym Philips. Klinika ta jako pierwsza w Polsce wprowadziła metody klejenia żylaków kończyn dolnych sposobami VenaSeal i VariClose. Można zdiagnozować oraz leczyć tu także niewydolność żylnej miednicy małej oraz żylaków okolic intymnych metodami diagnostycznymi (obrazowanie dopplerowskie lub wenografia MR i TK) oraz techniki embolizacji.

Kolejną stołeczną placówką, która ma w swojej ofercie konsultację flebologiczną jest Centrum Medyczne AGklinik. Jest to klinka, która oferuje pełen zakres metod leczenia chorób żył i tętnic - od leczenia farmakologicznego, poprzez skleroterapię, metody laserowe oraz terapie uciskową aż po klasyczne leczenie operacyjne. Można tu wykonać zabieg skleroterapii piankowej metodą obliteracji Tessariego. Jest to innowacyjna metoda polegająca na wstrzyknięciu do żyły leku w postaci specjalnie spreparowanej pianki.

Ośrodek Dr Radziejewska Medycyna Estetyczna i Flebologia także oferuje pacjentom konsultację dotyczącą chorób żył i tętnic. Klinika ta specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu żylaków oraz usuwaniu rumienia i poszerzonych naczyń (teleangiektazji). Wykorzystywane są tu najnowsze urządzenia oraz technologie, w tym mikroskleroterapia, Echo-skleroterapia, fala radiowa (Veinwave) oraz Laser Cutera Excel V. Ośrodek ten, jako jeden z nielicznych w Polsce oferuje także możliwość wykonania skleroterapiI poszerzonych żył na dłoniach.

Konsultacja flebologiczna w Warszawie tańsza niż w Londynie

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Za konsultację z lekarzem flebologiem w klinice Polmedics w Londynie (Wielka Brytania) trzeba zapłacić ok.. 50 funtów (ok. 300 zł), natomiast w Warszawie jest to kwota ok. 150 zł.

Konsultacja flebologiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 110 zł do 250 zł
 • Kraków od 150 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 150 zł do 250 zł
 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 150 zł
 • Łódź od 120 zł
 • Lublin od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 200 zł
 • Gliwice od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja flebologiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez flebologa i chirurga naczyniowego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja flebologiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska