Konsultacja ortopedyczna Wrocław

Synonimy: konsultacja specjalisty ortopedy

Filtruj wyniki
Wrocławul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Chiroplastica

ocena 4.6 / 5 (105 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Mądrość, wiedza i doświadczenie. Kompetencje i zrozumienie. Piękne przywary." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ortopedyczna Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska

Ortopedia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób związanych z narządami ruchu (szkieletu z wyłączeniem czaszki, układu więzadłowo- stawowego oraz uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń). Konsultacja z zakresu ortopedii polega na wstępnym zdiagnozowaniu stanu chorobowego oraz opracowaniu sposobu późniejszego leczenia. Zazwyczaj obejmuje diagnostykę obrazową (RTG i USG).

Gdzie we Wrocławiu można udać się na konsultacje z lekarzem ortopedom?

Prywatna Praktyka Lekarska Bartosz Radojewski to ośrodek zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób narządów ruchu. Oferuje konsultacje ortopedyczne, a także wykonywanie zdjęć USG narządów ruchu,, rehabilitację medyczną oraz różne formy masażu (klasyczny, leczniczy, relaksacyjny całego ciała, sportowy, izometryczny oraz masaż Shantala przeznaczony dla dzieci i niemowląt). Z zakresu rehabilitacji medycznej przeprowadza się tu m.in. terapię manualną metodą Kaltenborn-Evjentha, której celem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz dążenie do równowagi w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego.

Prof. dr hab. n. med. Szymon Dragan jest lekarzem ortopedą, przeprowadzającym konsultacje z zakresu ortopedii we Wrocławiu. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu, kolejne stopnie naukowe zdobywał na podstawie rozpraw naukowych związanych z ortopedią np. stopień habilitowanego doktora nauk medycznych na podstawie pracy „Badania nad przebudową adaptacyjną tkanki kostnej w otoczeniu trzpienia endoprotezy bezcementowej”. Jest współautorem dwóch patentów wynalazczych zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym: panewek endoprotezy stawu biodrowego oraz panewek części udowej endoprotezy stawu biodrowego. Na 13 Konferencji zorganizowanej przez European Society of Biomechanics wygłosił referat wprowadzający dotyczący mechaniki kostnej.

OrthoClinic to placówka, specjalizująca się w ortopedii oraz traumatologii (dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym kości, stawów oraz więzadeł), do której można się udać w celu przeprowadzenia konsultacji ortopedycznej, a także w celu przeprowadzenia całego procesu leczenia. Placówka ma w swojej ofercie takie zabiegi jak terapia czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi, USG narządów ruchu, punkcje i iniekcje pod kontrolą USG oraz leczenie operacyjne narządów ruchu (endoprotezoplastye stawów, artroskopje i różnego rodzaju operacje korekcyjne). Klinika ta oferuje również możliwość odbycia wizyty domowej u pacjenta (wraz z wykonaniem USG).

Konsultacja ortopedyczna droższa w Londynie niż we Wrocławiu

Kadra w Centrum Medyczne Magnolia Park Kadra w Centrum Medyczne Magnolia Park

Za usługę konsultacyjną z dziedziny ortopedii w klinice Ealing w Londynie trzeba zapłacić 80 funtów (ok. 480 zł), natomiast we Wrocławiu jest to kwota rzędu 150 zł.

Konsultacja ortopedyczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 240 zł
 • Łódź od 80 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 350 zł
 • Szczecin od 100 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 130 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Białystok od 100 zł do 140 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ortopedyczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska