Konsultacja proktologiczna Bielsko-Biała

Synonimy: konsultacja z lekarzem proktologiem

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja proktologiczna Bielsko-Biała - informacje

Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan

Na konsultację z zakresu proktologii pacjent może udać się z powodu schorzeń i problemów odbytu i jego okolicy, chorób odbytnicy a także jelita grubego. Objawami, z którymi koniecznie trzeba zasięgnąć porady specjalisty w czasie konsultacji proktologicznej, są krwawienia z odbytu, świąd odbytu, nietrzymanie stolca i guzki krwawnicze a także zmiany okolicy odbytu (ropnie, kłykciny kończyste). Proktolog prowadzi dokładną diagnostykę z zakresu badań rektoskopowych odbytu, stosuje odpowiednie leczenie oraz, w razie potrzeby, wykonuje zabieg.

Wizyta u bielskiego proktologa

Lekarzem, do którego może udać się pacjent na specjalistyczną wizytę z zakresu proktologii, jest lek. med. Janusz Pacułt, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1987 i II stopnia od 1994 roku), przyjmujący w swoim gabinecie na terenie Bielska-Białej. W dziedzinie proktologii lekarz ten dokształcał się na wielu szkoleniach i konferencjach, czego przykładem może być certyfikat uczestnictwa w warsztatach proktologicznych "Przypadki kazuistyczne w proktologii" (Szklarska Poręba, 2008 rok) oraz certyfikat uczestnictwa w V Śląskich Dniach Koloproktologicznych (Katowice, 2007 rok). Wiedzę zdobytą na szkoleniach wykorzystuje podczas konsultacji proktologicznych, na których m.in. diagnozuje i leczy chorobę hemoroidalną, ropnie i przetoki okołoodbytnicze czy szczeliny i świąd odbytu.

Kolejnym lekarzem, oferującym konsultacje z zakresu schorzeń odbytu, odbytnicy i jelita grubego, jest lek. med. Przemysław Jedynak, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1987 i II stopnia w 1997 roku). W czasie konsultacji przeprowadza on specjalistyczną diagnostykę proktologiczną z zakresu rektoskopii, anoskopii oraz biopsji (pobierania tkanek z odbytu i odbytnicy). Oferuje również zabiegi proktologiczne, w tym nieoperacyjne leczenie hemoroidów aparatem Hemoron, nacinanie  ropni okołoodbytniczych oraz wycinanie zmian z okolicy odbytu.

Konsultacja proktologiczna proponowana jest również przez lek. med. Annę Klimę, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 i II stopnia od 2005 roku), przyjmującą swoich pacjentów w Bielsku-Białej. Specjalizuje się ona m.in. w dziedzinie proktologii, z zakresu której można zasięgnąć u niej porady na wizycie konsultacyjnej. Swoje doświadczenie zdobywała w Poradni Proktologicznej Centrum Chirurgii w Bielsku-Białej. W czasie konsultacji świadczy usługi diagnostyczne oraz lecznicze z zakresu rektoskopii, anoskopii, chorób zapalnych odbytu, szczeliny odbytu a także żylaków odbytu.

Jaka jest cena konsultacji proktologicznej w Bielsku-Białej, a jaka w Londynie?

Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan

100 zł trzeba zapłacić za specjalistyczną poradę u lekarza proktologa w Bielsku-Białej, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 70 funtów (392 zł) w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 140 zł do 200 zł
 • Warszawa od 120 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 130 zł do 180 zł
 • Łódź od 120 zł do 160 zł
 • Wrocław od 150 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 160 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Radom od 110 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja proktologiczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja proktologiczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Rybnik.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska