Konsultacja proktologiczna Bielsko-Biała

konsultacja z lekarzem proktologiem

Pacjenci z Bielska-Białej wybierają także placówki z Skoczów (19 km od centrum Bielska-Białej)
Skoczów, ul. Morcinka 16 B

Centrum Lekarskie Alfa

3,8 / 5  (52 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja proktologiczna 100 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Konsultacja proktologiczna Bielsko-Biała - informacje

  Sala operacyjna w Centrum Lekarskie Alfa Sala operacyjna w Centrum Lekarskie Alfa

  Na konsultację z zakresu proktologii pacjent może udać się z powodu schorzeń i problemów odbytu i jego okolicy, chorób odbytnicy a także jelita grubego. Objawami, z którymi koniecznie trzeba zasięgnąć porady specjalisty w czasie konsultacji proktologicznej, są krwawienia z odbytu, świąd odbytu, nietrzymanie stolca i guzki krwawnicze a także zmiany okolicy odbytu (ropnie, kłykciny kończyste). Proktolog prowadzi dokładną diagnostykę z zakresu badań rektoskopowych odbytu, stosuje odpowiednie leczenie oraz, w razie potrzeby, wykonuje zabieg.

  Wizyta u bielskiego proktologa

  Lekarzem, do którego może udać się pacjent na specjalistyczną wizytę z zakresu proktologii, jest lek. med. Janusz Pacułt, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1987 i II stopnia od 1994 roku), przyjmujący w swoim gabinecie na terenie Bielska-Białej. W dziedzinie proktologii lekarz ten dokształcał się na wielu szkoleniach i konferencjach, czego przykładem może być certyfikat uczestnictwa w warsztatach proktologicznych "Przypadki kazuistyczne w proktologii" (Szklarska Poręba, 2008 rok) oraz certyfikat uczestnictwa w V Śląskich Dniach Koloproktologicznych (Katowice, 2007 rok). Wiedzę zdobytą na szkoleniach wykorzystuje podczas konsultacji proktologicznych, na których m.in. diagnozuje i leczy chorobę hemoroidalną, ropnie i przetoki okołoodbytnicze czy szczeliny i świąd odbytu.

  Kolejnym lekarzem, oferującym konsultacje z zakresu schorzeń odbytu, odbytnicy i jelita grubego, jest lek. med. Przemysław Jedynak, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1987 i II stopnia w 1997 roku). W czasie konsultacji przeprowadza on specjalistyczną diagnostykę proktologiczną z zakresu rektoskopii, anoskopii oraz biopsji (pobierania tkanek z odbytu i odbytnicy). Oferuje również zabiegi proktologiczne, w tym nieoperacyjne leczenie hemoroidów aparatem Hemoron, nacinanie  ropni okołoodbytniczych oraz wycinanie zmian z okolicy odbytu.

  Konsultacja proktologiczna proponowana jest również przez lek. med. Annę Klimę, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 i II stopnia od 2005 roku), przyjmującą swoich pacjentów w Bielsku-Białej. Specjalizuje się ona m.in. w dziedzinie proktologii, z zakresu której można zasięgnąć u niej porady na wizycie konsultacyjnej. Swoje doświadczenie zdobywała w Poradni Proktologicznej Centrum Chirurgii w Bielsku-Białej. W czasie konsultacji świadczy usługi diagnostyczne oraz lecznicze z zakresu rektoskopii, anoskopii, chorób zapalnych odbytu, szczeliny odbytu a także żylaków odbytu.

  Jaka jest cena konsultacji proktologicznej w Bielsku-Białej, a jaka w Londynie?

  Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa

  100 zł trzeba zapłacić za specjalistyczną poradę u lekarza proktologa w Bielsku-Białej, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 70 funtów (392 zł) w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

  Konsultacja proktologiczna - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

  • Bielsko-Biała od 100 zł do 250 zł
  • Warszawa od 140 zł do 250 zł
  • Kraków od 120 zł do 250 zł
  • Wrocław od 150 zł do 300 zł
  • Łódź od 120 zł do 300 zł
  • Poznań od 150 zł do 240 zł
  • Częstochowa od 130 zł do 200 zł
  • Lublin od 100 zł do 150 zł
  • Toruń od 180 zł do 300 zł
  • Szczecin od 170 zł do 200 zł
  • Katowice od 200 zł do 240 zł
  • Białystok od 180 zł do 240 zł
  • Gdańsk od 150 zł do 240 zł
  Konsultacja proktologiczna cena »

  Usługa konsultacja proktologiczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja proktologiczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Rybnik.