Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry

Synonimy: fotoodmładzanie, lifting laserowy, poprawa napięcia skóry laserem, głęboki lifting laserem więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry - informacje

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Zabieg laserowego liftingu cieszy się ogromnym zainteresowaniem pacjentów. Najczęściej procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (za pomocą kremu znieczulającego) i trwa około 60 minut. W przypadku dużego pola zabiegowego konieczne może być zastosowanie znieczulenia ogólnego. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia pełnych rezultatów czasami trzeba wykonać od 3 do 5 sesji w odstępach 2 – 4 tygodni. Przez kilka dni po przeprowadzonej procedurze może występować lekkie zaczerwienienie skóry i niewielki obrzęk.

Zabieg laserowego napinania skóry w Polsce

Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry jest możliwe do przeprowadzania w Instytucie Medycyny Estetycznej Re Clinic w Warszawie. Procedura wykonywana jest za pomocą lasera frakcyjnego CO2 Unixel, który znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Jego działanie polega na podgrzaniu głębokich warstw skóry (bez odparowania tkanek), wskutek czego dochodzi do uruchomienia naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych. Pomimo głębokiej penetracji wiązką laserową, powierzchnia pola operacyjnego pozostaje praktycznie nienaruszona. Zabieg wykonywany jest w takich obszarach ciała, jak twarz (oczy, usta, podbródek i cała twarz), szyja, dekolt i dłonie, a także brzuch, uda oraz plecy. W placówce lifting (np. twarzy) wykonać można również za pomocą urządzenia Protégé (wykorzystuje zsynchronizowaną emisję energii oraz system jej kontroli) i aparatu Exilis, a także nici Silhouette Lift, nici PDO oraz złotych nici.

Na zabieg laserowego napinania skóry można udać się do Kliniki Fenomed w Bydgoszczy. Procedura przeprowadzana jest przy użyciu pierwszego na rynku medycyny estetycznej ablacyjnego lasera frakcyjnego Fraxel re:pair, który przeznaczony jest do zabiegów małoinwazyjnych. Zapewnia on krótszy czas rekonwalescencji niż w przypadku tradycyjnych laserów. Zastosowanie urządzenia pozwala osiągnąć rezultaty porównywalne z liftingiem chirurgicznym. Zabieg wykonywany jest w obszarach takich jak okolice ust, warga górna, cała twarz bez powiek oraz cała twarz łącznie z powiekami.

W Szczecinie w swojej ofercie laserową poprawę gęstości i sprężystości skóry ma Laser Studio. W placówce wykorzystuje się do niej laser frakcyjny ablacyjny, który doprowadza do głębokiej regeneracji skóry. Procedura przeprowadzana jest autorską metodą, opracowaną przez założyciela kliniki lek. med. Zbigniewa Matuszewskiego. Dzięki wspomnianej metodzie do uzyskania pełnych efektów wystarcza jeden zabieg. Jego szczegóły i zalecenia pozabiegowe omawiane są czasie bezpłatnej konsultacji lekarskiej. Oferta placówki obejmuje laserowy lifting powiek, lifting twarzy, szyi, dekoltu,a także lifting piersi, ud i pośladków.

Cena laserowej poprawy gęstości i sprężystości skóry w Polsce i zagranicą

Kadra w Der-Med Kadra w Der-Med

W Polsce za lifting laserowy twarzy zapłacić trzeba około 3 000 złotych. W Coltishall Cosmetic Clinic w Norwich w Wielkiej Brytanii cena takiej procedury wynosi 2 250 funtów brytyjskich, czyli około 13 000 złotych.Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 80 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 150 zł do 5 000 zł
 • Kraków od 150 zł do 3 499 zł
 • Poznań od 200 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 199 zł do 4 000 zł
 • Katowice od 299 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 150 zł do 2 200 zł
 • Białystok od 300 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 3 000 zł
 • Szczecin od 500 zł do 3 500 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 1 800 zł
 • Gdynia od 200 zł do 2 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.