Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym

zabieg rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym, pobudzenie wzrostu błony śluzowej pochwy kwasem hialuronowym, poprawa napięcia i nawilżenia pochwy przy użyciu kwasu hialuronowego więcej »

Wczytaj więcej wyników

Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Wilcza Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Wilcza

Zespół rozluźnienia pochwy pojawia się zwykle u kobiet, które rodziły drogami natury. Może jednak wystąpić u nieródek, najczęściej w okresie menopauzy. Rozluźnienie pochwy może być przyczyną pogorszenia się jakości życia seksualnego. Na szczęście istnieją sposoby na odmłodzenie okolic intymnych. Jednym z nich jest ostrzyknięcie pochwy kwasem hialuronowym, który powoduje jej obkurczenie i wzrost elastyczności.

Odmłodzenie pochwy kwasem hialuronowym? Kliniki, w których znajdziesz pomoc:

W Warszawie zabiegi rewitalizacji pochwy są przeprowadzane w Holistic Clinic, a wykonuje je prof. dr hab. n. med. Tomasz Paszkowski. Specjalista ginekologii i położnictwa, Kierownik III Katedry i Kliniki Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracował i zajmował się działalnością naukową w Harvard Medical School w Bostonie oraz w Klinice Ginekologiczno-Położniczej Queen’s University of Belfast. Jest autorem lub współautorem ponad 350 prac naukowych, z których wiele ukazało się w polskim i zagranicznym piśmiennictwie branżowym. Jest prelegentem podczas zjazdów i sympozjów naukowych. Jest Członkiem Honorowym Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy.

W Centrum Medycznym Angelius Provita w Katowicach, zabiegi odmładzania narządów intymnych przeprowadza specjalista ginekologii i położnictwa, dr n. med. Bartosz Kniażewski. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Katedrze Patofizjologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich, w Klinice Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu oraz w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich, gdzie od 2001r pełni funkcje ordynatora. Uczestniczy w międzynarodowych kursach, m.in. „Chirurgia estetyczna zewnętrznych narządów płciowych” w USA, „Podstawy Ginekologii Plastycznej” oraz „Najnowsze osiągnięcia z zakresu ginekologii plastycznej”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Będąc w Częstochowie można skorzystać z oferty lek. med. Zdzisława Dubnickiego, który wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w Esteticmed Klinika Bieńkowscy. Dr Dubnicki jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz lekarzem medycyny estetycznej. Od 1991r pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie Poszerza zakres swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, m.in. „Laser CO2, w zastosowaniach ginekologicznych; Terapia wysyłkowego nietrzymania moczu; Obkurczanie i regeneracja ścianek pochwy; Bezpieczeństwo i techniki zabiegowe”, „Zastosowanie laserów w dermatologii”, „Standardowe i niestandardowe wskazania do użycia kwasu hialuronowego” oraz „Korygowanie bruzd przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego”. W swojej ofercie posiada szeroki zakres zabiegów ginekologii, medycyny estetycznej i anty- aging.

Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser- Medica w Szczecinie to miejsce, w którym stosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego zajmuje się dr n. med. Marcin Wiśniowski. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie zdobywa pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej ofercie posiada zabiegi z zakresu chirurgii, dermatochirurgii i medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w kursach, m.in. w szkoleniu z zakresu stosowania wykorzystywanych w ginekologii estetycznej wypełniaczy Desirial i Desirial Plus, które powstały na bazie kwasu hialuronowego.

Gdzie wykonać zabieg odmładzania pochwy?

dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska oraz dr Joanna Wojciula dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska oraz dr Joanna Wojciula

Cena zbiegu zależy od tego, jaka ilość preparatu jest niezbędna do uzyskania zadowalającego efektu. W Szczecinie, w Laser- Medica, ceny zabiegu rozpoczynają się od 1200zł. Koszt zabiegu w Cosmedic- Cosmetic& Aesthetic Medicine w Tamworth w środkowej Anglii rozpoczyna się od 500₤ (około 2800zł). Ciekawym pomysłem jest przyjazd do Polski w celu wykonania zabiegu i zwiedzania okolicy. Każdy może wybrać klinikę, która znajduje się w interesującym go miejscu. Miłośnicy historii pokochają Warszawę, za przenikającą się nowoczesność ze wspomnieniami dawnych lat. Katowice zaskoczą ogromem zieleni, mimo że region słynie z wydobycia węgla. Osoby wierzące powinny wybrać się do Częstochowy i poznać losy Jasnej Góry, a wielbicielom wypoczynku na łonie natury spodoba się Szczeciński Park Krajobrazowy.

Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 000 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Kielce od 1 500 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Częstochowa od 990 zł
 • Gdynia od 2 400 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł
 • Katowice od 2 499 zł do 2 800 zł
Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym cena »

Usługa odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Autor: