Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki

Synonimy: usunięcie przepukliny kresy białej z użyciem siatki, operacja przepukliny nadbrzusznej z siatką

Filtruj wyniki
Gdańsk  ul. Wileńska 44

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

ocena 4.6 / 5 (71 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko dobrze zorganizowane od przyjęcia do szpitala przez przygotowanie do zabiegu. Personel medyczny miły, uprzejmy i pomocny wszystko wyjaśnia, kadra lekarska też wspaniała, jako pacjentka zostałam o wszystkim poinformowana przez co czułam się spokojnie i w pełni mogłam zaufać lekarzom oraz bez obaw powierzyć im swoje zdrowie. Po zabiegu świetna opieka, super warunki w sali szpitalnej. Jestem w 100% zadowolona i wdzięczna lekarzom jak i całemu personelowi swissmed." 

Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki - informacje

NZOZ Aldemed Stomatologia Bożena Szcząchor - Aldemed Centrum Medyczne NZOZ Aldemed Stomatologia Bożena Szcząchor - Aldemed Centrum Medyczne

Operacja przepukliny w kresie białej z użyciem siatki najczęściej przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Polega ona na zeszyciu (z użyciem siatki) wrót przepukliny. Standardowy czas pacjenta w klinice po zabiegu wynosi kilka godzin. Powrót do aktywności zawodowej następuje od kilku do maksymalnie kilkunastu dni po operacji.

Leczenie operacyjne przepukliny w kresie białej z wykorzystaniem siatki w Polsce

W Poznaniu operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki jest możliwa do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. W leczeniu przepuklin w placówce stosuje się metody beznapięciowe, czyli z użyciem siatki. Operacje wykonywane są metodą Lichtensteina, Trabucco i PHS. W przypadku operacji przepukliny kresy białej stosowana jest technika z wykorzystaniem tkanek własnych (powięzi) lub siatek. Oferta ośrodka obejmuje również operacje przepuklin metodą laparoskopową. Z zakresu chirurgii małoinwazyjnej w klinice przeprowadza się także usunięcie pęcherzyka żółciowego, usunięcie wyrostka robaczkowego oraz operację żylaków powrózka nasiennego (wszystkie procedury wykonywane są metodą laparoskopową).

W Krakowie na operację przepukliny kresy białej z użyciem siatki udać się można do Szpitala św. Rafała. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu chirurgii ogólnej. Leczenie operacyjne przepukliny w kresie białej przeprowadzane jest zarówno z użyciem siatki, jak i bez niej. W ośrodku wykonuje się również operacje przepukliny pachwinowej (z użyciem i bez użycia siatki), przepukliny mosznowej (z użyciem siatki), udowej (z użyciem i bez użycia siatki), pępkowej oraz w bliźnie pooperacyjnej I, II i III stopnia (z użyciem siatki). Oferta szpitala obejmuje również operacje nawrotowej przepukliny powłok jamy brzusznej I, II i III stopnia (z użyciem siatki) oraz laparoskopowe operacje przepuklin (pachwinowej jednostronnej i dwustronnej).

Leczenie operacyjne przepukliny w kresie białej z użyciem siatki w Węgrowie wykonać może lek. med. Waldemar Wojciech Krzywania, chirurg ogólny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Siatki z tworzyw sztucznych stosuje w operacjach przepuklin udowych, pachwinowych, w kresie białej, pępkowych oraz w bliznach pooperacyjnych.

Cena operacji przepukliny kresy białej z użyciem siatki w Polsce i za granicą

Sala operacyjna w Aldemed Centrum Medyczne Sala operacyjna w Aldemed Centrum Medyczne

W Polsce za leczenie operacyjne przepukliny w kresie białej z wykorzystaniem siatki zapłacić trzeba około 3 200 złotych. W California Hernia Specjalist w Newport Beach (w Kalifornii) cena takiej procedury wynosi 3 985 dolarów amerykański, czyli około 15 500 złotych.

Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki - ceny w różnych miastach

  • Kraków od 4 500 zł do 4 700 zł
  • Katowice od 3 650 zł
  • Tychy od 2 800 zł do 3 100 zł
  • Częstochowa od 2 500 zł do 3 000 zł
  • Gdańsk od 4 060 zł
  • Bydgoszcz od 3 300 zł do 4 200 zł
  • Warszawa od 4 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska