Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo z użyciem siatki

Synonimy: usunięcie przepukliny pachwinowej jednostronnej metodą laparoskopową, operacja laparoskopowa przepukliny pachwinowej z jednej strony więcej »

Filtruj wyniki
Lublin  ul. Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21

Żagiel Med Szpital

ocena 4.7 / 5 (26 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo ładnie wykończony wewnątrz, brak "szpitalnego" zapachu co było dla mnie bardzo ważne. Opieka na wielki plus, co chwila zaglądano i pytano czy wszystko w porządku, czy czegoś nie brakuje." 
Komorowice  ul. Wrocławska 2a

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

ocena 4.7 / 5 (14 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko perfekcyjnie, wspaniały personel, komfort i profesjonalne wyposażenie" 
Zabrze  ul. Zwrotnicza 11 lok. g

Centrum Medycyny Sportowej

ocena 4.6 / 5 (9 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Podejście do pacjenta" 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska