Powiększanie piersi implantami okrągłymi Wrocław

Synonimy: implant biustu okrągły powiększanie, augmentacja piersi implantem okrągłym, powiększanie biustu implantami okrągłymi więcej »

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (150 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Klinika super , czysta , pracownicy bardzo uprzejmi , jedzenie pyszne 😁" 
Wrocław  ul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Chiroplastica

ocena 4.6 / 5 (100 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo ładne miejsce. Panuje tam intymna atmosfera, pełna zaufania. Pan Doktor bardzo profesjonalny i ciepły człowiek. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Daje poczucie bezpieczeńsywa. Personel pomocny i profesjonalny" 

Oferujesz powiększanie piersi implantami okrągłymi we Wrocławiu?

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Komorowice (11 km od centrum Wrocławia)
Wrocław  ul. Kutrzeby 64

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

ocena 4.7 / 5 (11 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Konsultacje z Panem Doktorem na najwyższym poziomie, wiedziałam już że trafiłam do lekarza specjalisty:) Jestem bardzo zadowolona z efektu A nie minęły nawet 2 tyg . Bardzo polecam Pana Doktora!!" 

Powiększanie piersi implantami okrągłymi Wrocław - informacje

dr Jakub Kratochwil w gabinecie dr Jakub Kratochwil w gabinecie

Z roku na rok coraz więcej kobiet decyduje się na zwiększenie rozmiaru biustu. Można to zrobić kilkoma sposobami, m.in. augmentacja piersi tłuszczem własnym, preparatami na bazie kwasu hialuronowego lub powiększanie piersi implantami okrągłymi. Jeśli chodzi o tę ostatnią metodę, cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Do zabiegu jest potrzebne wcześniejsze przygotowanie, o czym pacjentka zostaje poinformowana na konsultacji chirurgicznej. Wielkość implantów dobierana jest do budowy ciała pacjentki, należy jednak pamiętać, że zwykle jest to powiększenie piersi o jeden lub dwa rozmiary. Po operacji powiększającej biust należy stosować się do zaleceń chirurga.

Powiększanie piersi implantami okrągłymi we wrocławskich klinikach

Klinika Chirurgii Plastycznej dr nauk med. Piotr Knast oferuje powiększanie biustu implantami silikonowymi wszczepianymi pod mięśniem piersiowym. Plastyką piersi zajmuje się tu chirurg plastyczny dr n. med. Piotr Knast, który uczestniczył w konferencji naukowo-szkoleniowej pt. "Innowacje w rekonstrukcyjnej i estetycznej chirurgii piersi" w Lublinie. Co ważne, lekarz dobiera implanty przy pomocy systemu komputerowego Matrix - BioDynamic Implant Selection. W swojej klinice przeprowadza też operacje zmniejszające piersi, a także poprawia chirurgicznie jędrność i ułożenie biustu.

We Wrocławiu chirurgią piersi zajmuje się chirurg plastyczny dr n. med. Marek Węgrzyn, współautor publikacji medycznej pt. "Leczenie pooparzeniowych zniekształceń piersi", która ukazała się w czasopiśmie Przewodnik Lekarza oraz w Polskim Przeglądzie Chirurgicznym. Pacjentki mogą wybrać augmentację piersi implantem okrągłym lub anatomicznym, a także markę implantu - chirurg stosuje implanty Mentor lub Natrelle. Na wizytę u dr Węgrzyna można zapisać się w specjalistycznym gabinecie chirurgii plastycznej Medic Beauty.

Pacjentki, które chciałyby zmienić rozmiar swojej miseczki, mogą wybrać się do prywatnej przychodni Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz, gdzie zaraz po powiększaniu piersi implantami okrągłymi popularnością cieszy się lipofilling biustu - przeszczep tłuszczu z innego obszaru ciała do piersi w celu zwiększenia ich objętości. Warto też rozważyć nieoperacyjną poprawę wyglądu biustu - na ratunek przychodzi rewitalizacja Radiage, polegająca na ujędrnianiu falami radiowymi. Chirurg plastyk dr Henryk Knakiewicz uczestniczył w kursie szkoleniowym na temat stosowania wypełniacza Macrolane.

Operacja powiększenia biustu implantami okrągłymi jest dostępna w klinice chirurgii plastycznej Klinika Wiatroszak Estmedica. Chirurg plastyczny dr Marcin Wiatroszak był uczestnikiem naukowo-szkoleniowej konferencji z zakresu chirurgii korekcyjnej piersi, a także kursu pt. "Ultrasonografia gruczołu piersiowego". Lekarz przeprowadza takie zabiegi jak Modelowanie biustu preparatem Macrolane, zmniejszenie otoczek sutkowych oraz rekonstrukcja piersi metodą TRAM.

We Wrocławiu chirurgią plastyczną biustu zajmuje się dr Włodzimierz Sidorowicz. Lekarz odbył zagraniczny staż w Brnie, gdzie poznał tajniki metod operacyjnych w przypadkach transseksualnych. Dr Sidorowicz operuje piersi w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej, Ogólnej i Naczyniowej Aleksandra. Przeprowadza m.in. takie zabiegi jak chirurgiczne protezowanie biustu po mastektomii, powiększanie piersi implantami okrągłymi oraz chirurgiczne modelowanie piersi wiotkich.

Gabinet Chirurgii Plastycznej doktora Niemkiewicza oferuje chirurgiczną augmentację biustu na zasadzie chirurgii jednego dnia. Chirurg plastyczny dr Niemkiewicz stosuje tu texturowane wkładki powiększające piersi. Lekarz zajmuje się też zmniejszaniem i podnoszeniem opadających piersi, tzw. mastopexia z redukcją. Dr Niemkiewicz operuje także na terenie Wielkiej Brytanii na zasadzie międzynarodowej współpracy z klinikami chirurgii plastycznej grupy Transform.

Implant piersi okrągły - cena operacji w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Zabieg wszczepienia implantów piersiowych w angielskiej klinice Pall Mall Medical w Manchesterze to koszt ok. 23 tys zł. W Polsce ta sama operacja jest nieco tańsza. Turystki medyczne z Wielkiej Brytanii, które chciałyby poddać się operacji powiększenia piersi implantami okrągłymi, mogą skorzystać z usług wrocławskich klinik chirurgii plastycznej. Mogą dzięki temu  zaoszczędzić znaczną kwotę pieniędzy. Przy okazji warto zwiedzić Wrocław, uznawany za jedno z piękniejszych miast Polski. Można tu obejrzeć Panoramę Racławicką i Otwarte Muzeum Odry we Wrocławiu. Przyjezdni chętnie odwiedzają Pałac królewski we Wrocławiu i Zamek Cesarski, niegdyś Zamek Książąt Polskich.

 

Powiększanie piersi implantami okrągłymi - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 11 000 zł do 16 500 zł
 • Warszawa od 10 000 zł do 18 100 zł
 • Kraków od 8 400 zł do 18 000 zł
 • Katowice od 12 300 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 13 000 zł do 22 000 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 18 000 zł
 • Częstochowa od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 11 400 zł do 17 850 zł
 • Łódź od 13 000 zł do 14 000 zł
 • Bydgoszcz od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Kielce od 13 500 zł do 16 500 zł
 • Lublin od 15 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie piersi implantami okrągłymi we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi implantami okrągłymi w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska