Filtruj:

Lekarz medycyny estetycznej Wrocław - informacje

Osoby, które nie są zadowolone ze swojego wyglądu bądź chcą pozbyć się oznak starzenia, powinny udać się do lekarza medycyny estetycznej. Specjaliści pomogą pozbyć się niedoskonałości w postaci m.in. przebarwień, blizn bądź rozstępów oraz zlikwidują zmarszczki za pomocą np. botoksu i kwasu hialuronowego oraz zaawansowanych technik laserowych. Lekarze medycyny estetycznej zajmują się zarówno ciałem jak i twarzą, a większość zabiegów wykonywana jest bezinwazyjnie i w znieczuleniu miejscowym. Pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do normalnej aktywności. 

Lekarze medycyny estetycznej we Wrocławiu

W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed przy ul. Żeromskiego, przyjmuje prof. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, specjalista w zakresie medycyny estetycznej, który nie tylko pomaga swoim pacjentom uzyskać piękny i młody wygląd, ale także udziela się naukowo pełniąc funkcję zastępcy przewodniczącego  Polskiego Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Specjalista pomaga pozbyć się zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego i botoksu, a także leczy zmiany skórne i cellulit oraz łysienie i trądzik różowaty.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza specjalistka w tej dziedzinie - lek. med. Ewa Kiełczewska – Dytewska, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pomoże ona pozbyć się pacjentom przebarwień, blizn i trądziku oraz zlikwiduje zmarszczki, wykorzystując w tym celu m.in. toksynę botulinową. Doktor Dylewska należy do  Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-aging.

W swojej prywatnej praktyce na wrocławskich Krzykach przyjmuje lek. med. Karolina Kopeć – Pyciarz, dermatolog wenerolog oraz specjalista medycyny estetycznej. Czynnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, czego efektem są certyfikaty, takie jak m.in. certyfikat uczestnictwa w międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej i anty-aging bądź zaświadczenie ukończenia kursu z zakresu laseroterapii w medycynie estetycznej. W swoim gabinecie przeprowadza np. mezoterapię oraz peelingi lekarskie.

Ceny zabiegów z medycyny estetycznej we Wrocławiu i innych miastach Świata

Cena zabiegu z zakresu medycyny estetycznej w Polsce różni się od rodzaju usługi i sposobu wykonania, jednak średnio trzeba za niego zapłacić od kilkuset do 1 500 tys. zł. Dla kontrastu, w Helios Hospital Berlin-Zehlendorf w Niemczech za podobne zabiegi zapłacimy ok. 2 000 euro (ok. 8 500 zł), a w znajdującym się w Tajlandii Bangkok Hospital Phuket ok. 1 500 (ok. 6 400 zł ).

Pacjenci szukali lekarz medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Wrocław lub Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.